mala zas v nohách ťažký zápas s Tclubom. Paradoxom bolo,že napriek týmto

faktom hrali obe mužstvá ofenzívne s veľkými dierami v obrane. Prvý polčas

bol naťahovačkou o každý gól. Niet divu preto,že na konci polčasu svietilo 4:4.

Jamaica sa v úvode druhého polčasu ujala vedenia 5:4. V 30 minúte dokázal

vyrovnať Prostredný. Viaceré šance fanclubu zostali nevyužité,naopak Jamaica

postupne pridávala góliky až na skóre 9:5.3 minúty pred koncom z desiny znížil

Ma.Klučka na 9:6. A keby Kresáň využil 3 brejky a jednu desinu v závere

mohol fanclub bodovať. Nestalo sa však...

Fanclub -Asken 4:4(2:3)

Bodorík-Mareček,Kresáň,Klučka Ma.,Klučka J.,Prostredný,Hrbáček,Furik Ma.,Kučera,Moško

fanclub začal tento zápas zle,keď nedôsledným bránením a chybami v rozohrávke ponúkol

3! výborné šance na skórovanie,Bodorík v bráne však zachánil. Trest pres Asken prišiel

v 6 minúte keď loptu do siete dotalčil Kresáň. Fanclub mal takmer po celý polčas problém

s preberaním hráčov. V 11 minúte prišlo k nešťastnému vyrovnaniu ,keď si fanclub vsietil

vlastný gól. V 14 minúte využil Asken presilovku za zlé striedanie. V 17 minúte hral fanclub

presilovku tiež za zlé striedanie tak zle,že si neyvpracoval žiadnu šancu,ba dokonca

i inkasoval gól. V poslednej minúte využili dieru vobrane Askenu Hrbáček,aj keď jeho

šancu brankár vyrazil na dorážku J.Klučku bol bezmocný. Vúvode druhé polčasu

mal najskôr superšancu Asken-nedal,vzápätí na druhej strane rovnko neúspešní

boli Moško a Kučera.V 30 minúte Asken z priameho kopu zvýšil na 4:2,fanclub však naďalej

bojoval a v 34 minúte prostredný znížil. 40 sekúnd pred koncom najskôr Bodorík zmaril

čistú šancu Askenu a vzápätí poslal do brejku Hrbáčka,ktorý naservíroval tutovku

pre Kresáňa,ktorý sa nemýlil-4:4.Infarktový záver sa mohol skončiť víťaztvom Askenu,

ale 6 sekúnd pred koncom Bodorík so šťastím špičkou vyrazil strelu Askenu.

Fanclub - Halsuáci 4:3(3:1)

Bodorík-Ma.Klučka,J.Klučka,Kučera,Vyhnička,Kresáň,Hrbáček

Fanclub v súboji proti Halusákom nastúpil zo zabezpečenej obrany s cieľom vychádzať do

rýchlych protiútokov.Táto taktika im vychádzala a už v 6 minúte sa ujali vedenia keď po rýchlej

kombinácii nekompromisne skóroval M.Vyhnička. O 3 minúty už bolo 2:0,keď strelu Ma.Klučku

dorazil do brány Hrbáček.V 14 minúte zobral útočník Halusákov J.klučkovi loptu a zblízka

znížil na 2:1. V 16 minúte ukončil gólom po pár sekundách presilovku a bolo 3:1. Halusáci mali

v závere niekoľko šancí po brejkoch no neskórovali. Druhý polčas prevládal dlhý čas súboj obrán.

Po pár príležitostiach mali obe mužstvá,ale neskórovali.  V 31 minúteHalusáci znížili na 3:2. V 36

minúte prišlo k vyrovnaniu keď z nepriameho kopu s tečom Bodoríka skončila lopta v sieti.

Necelé 3 minúty pred koncom strhol z penalty vedenie pre Fanclub svojim tretím gólom Vyhnička.

Hoci sa Halusáci v závere vyrovnať,dva brejky a trestnú desina mal k dispozícii Fanclub,no neskóroval.

napriek tomu sa tešil z zaslúženého víťaztva.

Fanclub-Biliard 2:11(2:5)

Bodorík-Ma.Klučka,J.Klučka,Kučera,Ma.Furik,Prostredný,Mareček

V dohrávke nastúpil fanclub proti jednému z favoritov ligy excelentne,keď

už v 15 sekunde využil závahanie obrany Biliardu Prostredný a otvoril skóre.

Biliard si vypracoval veľa šancí,ale Bodorík predviedol zopár výborných zákrokov.

V 6 minúte sa po zlom prebraní hráčov Biliard predsa dočkal gólu. V 8 minúte sa opäť radoval

fanclub,keď krásne vyšachoval obranu Biliardu. V 11 minúte bolo vyrovnané,opäť po chybičke

fanclubu. Postupne sa začala prejavovať vyššia kvalita Biliardu ,zvlášť keď obsadenie lavičky

fanclubu bolo veľmi skromné a postupne dochádzali fyzické sily. Polčas skončil nakoniec 5:2.

Druhý polčas už bol jednoznačnejší,hoci i fanclub si vypracoval 4 výborné šance na skórovanie

no bol neúspešný,naopak Biliard dokázalskórovať i vo vlastnom oslabení.Vzhľadom k priebehu

zápasu kruto vysoká prehra.

Fanclub-T club 2:15(1:7)

Bodorík-Ma.Klučka,J.Klučka,Kučera,Hrbáček,Martin Furik

Fanclub nastúpil na zpas proti superfavoritovi v oklieštenej zostave,ešteže po takmer roku

sa po vážnom zranení objavil v zostave Martin Furik. Úvodných desať minút sa síce

hralo pred bránou fanclubu,ale ešte sily staili na dostupovanie k hráčom a keď

už prišlo k zakončeniu ,brankár si so strelami poradil. Dokonca v 6 minúte mal

super šancu Martin Klučka ale netrafil opustenú bránu. Po prvom góle v sieti sa

súper na koňa a trestal takmer každé závahanie. Rozdiel v skóre vyjadruje pomer

síl na ihrisku. Oba góly vsietil Martin Klučka.

Fanclub- Dopočtu 6:7(3:1)

Bodorík-Klučka Ma.,KlučkaJ.,Vyhnička,Prostredný,Kresáň,Furik Mi.,Hrbáček

Fanclub vstúpil do tohto šesťbodového zápasu impozantne,výborne bránil

a už v desiatej minúte po výborných akciách viedol 3:0,pričom svojho súpera nepustili

do zakončenia. Potom prišla trošku zbrklá hra,dve nastrelené tyče a chybička vzadu,

ktoré využilo Dopočtu na skorigovanie. V úvode druhého polčasu fanclub zvýšil na

4:1. Dopočtu v 25minúteznížilo na 4:2. V 30 minúte fanclub zvýšil na 5:2,mohol hrať

kľudne ,trpezlivo vyčkávať na chybu súpera,no miesto sa začal naháňať dopredu,

jeho hráči boli nervózni,v čom hlavne "vynikal" brankár Bodorík... 8 minút

pred koncom Dopočtu znížilo na 3:5. Vzápätí sa vážne zranil Miro Furik(rozztrhnutá

achilovka,v nedeľu operácia) čím zostali len dvaja defenzívni hráči,čo sa prejavilo

v samom závere. 5 minút pred koncom bolo už 4:5.Za tohto stavu mal fanclub 3 výborné

šance fanclub,no dve tyče a brankár boli proti gólu. Úsek v 37-39 minúte bol doslova

hororový,Dopočtu vsietilo 3 góly a bolo5:7!!!. Hoci M.Vyhnička 30 sekúnd pred koncom

znížil na 6:7,záverečný nápor už body nepriniesol. Fanclub sa v tomto zápase porazil sám.

Na konci sa tak tešil LAcko Kadlec,ktorý vsietil aj jeden gól.

12.kolo Fanclub -Fc Flamengo 2:5(2:1)

Bodorík-Klučka Ma.,Klučka J.,Kučera,Kresáň,Mi.Furik,Prostredný

Fanclub nastúpil na derby zápas v značne pozmenenej zostave,po prvýkrát v jeho

zostave nastúpili Kresáň a Prostredný ,pre zmenu pred zápasom opustil jeho

káder Tomáš Frnka,ktorý posilnil Frnka.Aj tieto zmeny spôsobili chaos v hre fanclubu

v úvode zápasu,čo Flamengo potrestalo už v 2.minúte na vedúci gól.Postupne však

aj keď Flamengo malo územnú prevahu,začal Fanclub hlavne zásluhou Prostredného hrýzť.

Prvé jeho šance zostali nevyužité,no do tretice sa už nemýlil. Potom predviedli obaja brankári

sériu výborných zákrokov. Tri minúty pred koncom potrestal zaváhanie obrany Flamenga

bombou do šibenice Kučera. O minútu sa rútil Prostredný s Kresáňom na Ondrašíka,

Prostredný miesto prihrávky pred prázdnu bránu zvolil zakončenie,s ktorým si Ondrašík poradil.

Pol minútu pred koncom prišiel 6 faul Flamenga,Fanclub mal kopať penaltu,ale Milčíkova

píšťalka zostala nemá. V druhom polčase FLamengo búšilo do svojho súpera,malo veľkú

prevahu,no dlho platonickú. Naopak Fanclub vyrážal do rýchlych protiútokov a nebyť Ondrašíka

v bráne Flamenga,mohol zápas dopadnúť všelijako... V 31 minúte z rýchlecho brejku Štefanec

vyrovnal. V nasledujúcej päťminútovke vystupňovalo Flamengo tlak z ktorého malo niekoľko šancí,

na druhej strane fanclub mal tiež rýchly brejk,ale tiež bol rovnako neúspešný. V 36 minúte

predsa len bolo odmenené veľké úsilie Flamenga na vedúci gól. Záver zápas už Fanclub nezvládol

fyzicky ani psychicky a dvakrát si vsietil vlastný gól. Zápas skončil zaslúženým víťaztvom

Flamenga v tomto inak veľmi korektnom a dramatickom zápase,ktorý mohol skončiť aj opačným

výsledkom...

11.kolo Fanclub-Mipa šport 2:9(0:4)

Cichák-Frnka,Klučka Ma.,Klučka J.,Kučera,Furik Mi.,Mareček,Moško

Súboj susedov v tabuľke začal lepšie fanclub ,keď si v úvodných dvoch minútach vypracoval

tri dobré šance a najmä tá Frnkova si pýtala gól. Od tohto momentu však už prebrali

inicatívu LAdčania a fanclub do ničoho nepustili. V 9 a 11 minúte potrestali chyby

fanclubu gólmi. Fanclub sa mohol vrátiť do zápasu v závere zápasu,pretože Mipa

hrala s hrozbou šiesteho faulu päť minút,no miesto taktického výpytania si faulu

spravili jeho hráči fatálne chyby a dvakrát inkasovali.Druhý polčas Mipa výborne

bránila a vyrážala do rýchlych protiútokov,z ktorých strelili väčšinu gólov. O tragickom

výkone útoku fanclubu v tomto zápase svedčí aj to,že od 5 až do 38 minúty vystrelili

jeho hráči do priestoru brány len dvakrát!!!(Kučera,Furik) V závere zápasu sa

po peknej kombinácii presadil Frnka a na dvkrát z desiny Klučka MA.. Paradoxom

je,že obaja podali mizerný výkon...

10.kolo Fanclub - Ragazzi 4:9(3:3)

Cichák-Frnka,Ma.Klučka,J.Klučka,Kučera,od21mM.Vyhnička

Fanclub nastúpil na zápas proti veľkému favoritovi bez náhradníka,ale s rozmunou

taktikou. Tesné bránenie ,bez zbrklého útočnia robilo súperovi veľké problémy.

Bohužiaľ chybičky v obrane prvýkrat súper potrestal v 10 minúte,keď otvoril

skóre z takmer nemožného uhlu. V 14 minúte z priameho kopu zvýšilo Ragazii

na 2:0 a o minútku už bolo 3:0.V 16 minúte však po výbornej prihrávke

Ma.Klučku Frnka znížil na 1:3.O minútku po individuálnej akcii Frnka znížil na 2:3.

A v poslednej minúte opť Frnka po skvelej prihrávke dokonca vyrovnal!! Druhý polčas

Fanclub pokračoval vo výbornej hre  a súpera do ničoho nepúšťal. V 26 minúte vyšiel

fanclubu brejk a Kučera strelou k tyči poslal fanclub do vedenia -4:3!!. Behom

ďalších štyrochminút mal fanclub dve super šance,ale Frnka a J.Klučka

sami pred brankárom zaváhali. Trest prišiel 8 minút pred koncom,keď sa po zle

zahratom protiútoku vrátil len jeden hráč a súper využil prečíslenie na

vyrovnanie. O minútku zastavil faulom v protiútoku Frnku súper,píšťalka zostala

nemá ,čo súper využil na gól.Od tohto momentu sa fanclub zlomil ,čo súper

využil na strelenie ďalších gólov. Napriek tomu to bol najlepší výkon mužstva v tejto

sezóne.

9.kolo Fanclub-Legendy 5:19(3:9)

Bodorík-Mi.Furik,Kučera,-ma.Klučka,J.Klučka,Moško,Frnka

Hneď v úvode mali Legendy tri šance,ale nepresadili sa. V 6 minúte využili chybu

fanclubu na prvý gól. V 9 minúte J.Klučka vyrovnal. V 12 minúte po dvochrýchlych

protiútokoch bolo 3:1. O minútu fanclub znížil a hneď vzápätí strelu Ma.Klučku

smerujúcu do brány,nešťastne vyrazil na čiarez brány J.Klučku. Fanclub sa v ďalšom

priebehu zbláznil,prestal myslieť na obranu,čo bola vo na mlyn pre Legendy,ktoré

trestali každú chybu fanclubu. Preto na konci vysoké skóre. Treba povedať ,že aj

Legendy v obrane pojali zápas volnejšie,preto ak by boli obe mužstvá v zakončení

presnejšie ,zápasmohol kludne skončiť  trebárs 24:12...

8.kolo Fanclub - Jokers 69 7:2(6:1)

Bodorík-Mareček,Furik Mi,Klučka Ma.,Klučka J.,Hrbáček,Moško,Vyhnička,Frnka,Kučera,

V derby zápase ,keď v mužstve súpera nastúpil náš spoluhráč z veľkého futbalu Juro

Remiš,nastúpil s vedomím,že chce víťaziť. Od začiatku sa pustil tvrdo súpera. No

napriek tomu mal Jokers na začiatku dve výborné šance s ktorými si však brankár

poradil. V 5 minúte sa po individuálnej akcii Martina Klučku ujal fanclub vedenia.

V ďalšom priebehu prvého polčasu to bola strelecká exhibícia fanclubu,veď v13

minúte svietilo na skóre 6:0!!! Najkrajším gólom bola strela Kučeru s 13 metrov

z prvej k tyči. V 19 minúte pri presilovke fanclube,využil Jokers zlé striedanie

fanclubu zásluhou Remiša na zníženie na 1:6. Druhý polčas mal fanclub

obrovské kvantum šancí,ale 6x nastrelená tyč a niekoľko výborných zákrokov

brankára Jokersu a aj netrafenie prázdnej brány rozhodlo,že druhý polčas skončil

len 1:1.Napriek tomu to bolo vysoké zaslúžené víťaztvo fanclubu.

góly:Kučera2,Ma.Klučka2,Frnka1,Hrbáček1,Vyhnička1

7.kolo Fanclub - Armat lumpi 2:10 (1:5)

Bodorík- Mareček,Drevák,J.Klučka,Ma.Klučka,Hrbáček,Moško,Kučera,Frnka.

Minúta ticha za Peťa Rosinu zmrazila celú halu a mráz prechádzal po viacerých hráčoch

fanclubu po celý zápas... Armat nastúpil prvý krát v sezóne kompletný,jeho kvalita

bola viditeľná po celý zápas,niet divu,že dosiahol zaslúžene vysoké víťaztvo.

6.kolo Fanclub - Royston 2:2 (2:1)

Bodorík-Hrbáček,Mareček,Klučka J.,Klučka,M.Klučka.Medňanský(drevák),Kučera

Fanclub nastúpil do zápasu s túžbou získať ďalšie body,jeho sused v tabuľke s rovnakým cieľom.

Vďaka novým hráčom fanclubu v zápase vzniklo viacero nepresných prihrávok z čoho mali

roystoňáci viacero príležiosti,ale brankár si dával pozor. V 12 minúte opäť po chybe sa Royston

na dvakrát predsa len ujal vedenia. V 14 minúte z priameho kopu vymietol M.Klučka šibenicu-1:1.

v 17 minúte našiel z brejku M.Klučka Kučeru ,ktorý z prvej otočil na 2:1. Druhý polčas sa hralo

opatrne s cieľom nespraviť chybu. v 31 minúte mal na kopačke tretí gól J.Klučka,netrafil však

prázdnu bránu. Potvrdilo sa známe nedáš dostaneš,keď Royston využil ďalšiu chybnú rozohrávku fanclubu

vpredu na rýchly brejk ,z ktorého vrovnali na 2:2. Záver zápasu hrali obe mužstvá na istotu,no napriek

tomu mali obe mužstvá šance,ktoré však ani jedno nevyužilo,preto sa duel skončil zaslúženou remízou.

5.kolo Fanclub - New Erman 8:8 (2:5)

Bodorík - Hrbáček,Moško,Klučka J.,Klučka M.,Kučera,Frnka

Fanclubu opäť ako tradične nevyšiel úvod zápasu,veď už v 10 minúte prehrával 0:4!!

smoly v tomto zápase bola vyrazená penalta Bodoríkom,ktorý

si ju však kuriózne rozosmejúc celú halu vrazil hlavou do brány.

Remízu 8:8 by sme za stavu 0:4 i pred zápasom brali,ale prísť o víťaztvo

30 sekúnd pred koncom mrzí...

4.kolo Fanclub-Základňa L.R. 1:10 (1:7)

Bodorík-Mareček,Hrbáček,Blaho,Klučka J.,Kučera

Fanclub nastúpil na zápas nekompletný a bez ofenzívnych hráčov. Ešte v 11 minúte bolo 1:1.

Rovňanci sa ujali vedenia gólom ktorému predchádzal útočný faul. Od tohto momentu fanclub

nemal mentálnu silu vzdorovať a do prestávky inkasoval ešte 5 krát. Po zranení Blaha dohrával

fanclub bez striedania,čo súper hrajúci s troma náhradníkmi využil na strelenie ďalších troch gólov.

3.kolo Fanclub-Zero 3:12 (2:5)

Bodorík-Furik Mi.,MAreček,Klučka Ma.,Klučka J.,Blaho

Pracovné povinnosti ,zranenia a choroby v kádri fanclubu spôsobili,že fanclub takmer

nezložil ani päticu hráčov. Nakoniec vďaka obetavosti Marečka,Furika a Blaha nastúpilo

na zápas šesť hráčov.... Kým fanclub vládal bol to vcelku vyrovnaný zápas,veď vďaka

gólu J.Klučku dokonca viedol a ďalšie tutovky zahodil.V 13 minúte bolo ešte 1:1. No ako

začali dochádzať sily,začali sa hromadiť zbytočné individuálne chyby ,ktoré súper

nemilosrdne trestalz čoho nakoniec pramenila zdrvujúca prehra.V drese fanclubu

sa dvakrát gólovo presadil Blaho.

2.kolo Fanclub.Hradišťan Jasenica 5:6(3:4)

Bodorík(35 Furik Mi.),-Furik Mi.,Mareček,Peter,Klučka J.,Klučka Ma.,Frnka,Hrbáček.

Fanclub nezachytil úvod zápasu,keď už v 8 minúte po individuálnych chybách prehrával

0:3. V 11 minúte odštartoval zlepšený výkon svojim gólom Frnka. V presilovke znížil

J.Klučka. Ba minútu a pol pred koncom vyrovnal Mareček.Pol minúty pred koncom

sa opäť vedenia ujala Jasenica. Druhý polčas si fanclub vypracoval veľké množstvo šancí,

ale nevedel ich premeniť. Vyrovnával nakoniec Hrbáček. 10 minút pred koncom sa Jasenica

po chybe opäť ujala vedenia ,ale o dve minúty vyrovnával Ma.Klučka. 5 minút pred koncom

prišiel rozhodujúci moment zápasu,keď Hrbáček stratil loptu a hoci Bodorík brejk troch

hráčov chytil vzápätí si pomohol rukou,z nasledujúceho priameho kopu strelila Jasenica

víťazný gól. Hoci mal do záveru zápasu fanlub veľa šancí,poslednú Marečk 20 sekúnd pred koncom,

keď mu na loptu chýbalo pred prázdnou bránou 20cm.skóre sa už nemenilo...

1.kolo

Fanclub - Hradčan 5:0 kontumačne

zostava: Bodorík-Mi.Furik.Ma.Klučka,J.Klučka,D.Hrbáček,T.Frnka,M.Mareček

Ani po 10 minútovom čakaní sa fanclub nedočkal súpera(prišli len traja) a tak zvíťazil kontumačne

5:0. Čas určený na zápas využil aspoň na exhibičný zápas medzi sebou.