aktualizované: 13.05.2022 08:49:27 

Výsledky všetkých kôl

 

 

1. Liga - Zima 2011/2012
Výsledky


Aktualizace dne 12.2.2012. Počkejte až se tabulka načte!



Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre Střelci + karty
1. KOLO 21.10. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. RAGAZZI 1:4 0:0 Kebis - Kaplan,Palme,Šamánek,Brezničan
21.10. 18:00 MAGSY ARMAT LUMPI 3:4 0:0 Fusík,Fedor,Pastorek - Kočka 4
21.10. 18:00 HRADČAN CRALIF 3:5 0:0 Hurtoň 2,Kopiš - Jaroš 2,Kováč,Mokrička,Egly Marián
21.10. 18:00 TRENDY JAMAICA PRENOSIL 1:3 0:0 Škripec - Hruška 2,Pagáč
21.10. 18:00 PROREA JOKERS 69 8:2 0:0 Kasenčák 3,Urdák 2,Majerík,Rafaj,Gereg - Granec,Kupka
21.10. 18:00 FANCLUB DOPOČTU 4:9 0:0 Turza,Hrbáček,Pazdernatý,Frnka T. - Petrušek 4,Vavro 2,Remenár 2,Schreck
21.10. 18:00 LEGENDY MIPA ŠPORT 9:0 0:0 Mužlay J. 4,Fulec 2,Varhaník 2,Mužlay M. -
21.10. 18:00 T CLUB WILD BOYS JASENICA 6:5 0:0 Palasiewics 2,Čupka 2,Hrnčík,Vraník - Štedras,Kukučiar,Pecník,Pavlík,(neznámý)
2. KOLO 28.10. 18:00 RAGAZZI WILD BOYS JASENICA 11:2 0:0 Brezničan 4,Chovanec 2,Palme 2,Šamánek,Škorvánek,hološko - Pavlík,Štedras
28.10. 18:00 MIPA ŠPORT T CLUB 1:7 0:0 K.Mrážik - Hrnčík 3,dado 3,Palasiewics
28.10. 18:00 DOPOČTU LEGENDY 5:16 0:0 Petrušek 2,Remenár 2,Kolman - Varhaník 4,Vavrík 4,Hrnčík 3,Fulec 2,Mužlay J. 2,Václavík
28.10. 18:00 JOKERS 69 FANCLUB 4:2 0:0 Remiš,Granec,Mikač,Paliesek - Klučka Ma.,Frnka T.
28.10. 18:00 JAMAICA PRENOSIL PROREA 3:2 0:0 Bezák 2,Kormendy - Gereg,P.Staňo
28.10. 18:00 CRALIF TRENDY 6:6 0:0 Štefanec 2,Mokrička 2,Kováč,Egly Marián - Dujka 3,Mišák,Vavrek,Zbudila
28.10. 18:00 ARMAT LUMPI HRADČAN 7:5 0:0 Pagáč 5,Kočka,Burdej - Pilát 3,Kršák,Kopiš
28.10. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. MAGSY 3:5 0:0 Slabý,Siekel,Kučo - Fedor 2,Jantoš 2,Pastorek
3. KOLO 4.11. 18:00 MAGSY RAGAZZI 2:10 0:0 Pastorek,Loduha - Chovanec 3,Decký 2,Škorvánek 2,Palme 2,Holeščák
4.11. 18:00 HRADČAN ZÁKLADŃA L.R. 2:2 0:0 Pilát,Kršák - Siekel,Pfeffer
4.11. 18:00 TRENDY ARMAT LUMPI 2:4 0:0 Mišák 2 - Pagáč 2,Híreš,Kopačka
4.11. 18:00 PROREA CRALIF 4:6 0:0 Korený 2,Urdák,Rafaj - Mokrička 2,Jaroš 2,Egly Marián,Barka
4.11. 18:00 FANCLUB JAMAICA PRENOSIL 3:7 0:0 Klučka Ma.,Pazdernatý,Mácsai - Bezák 2,Hruška,Prekop 2,Kecík,Pagáč
4.11. 18:00 LEGENDY JOKERS 69 6:0 0:0 Mišutka 2,Fulec,Mužlay J.,Kurtin,Varhaník -
4.11. 18:00 T CLUB DOPOČTU 14:0 0:0 Kozík 5,sečany 4,Palasiewics 3,dado 2 -
4.11. 18:00 WILD BOYS JASENICA MIPA ŠPORT 2:2 0:0 Štedras,Braciník - Eliáš 2
4. KOLO 11.11. 18:00 RAGAZZI MIPA ŠPORT 7:2 0:0 Chovanec 4,Škorvánek,Palme,Gažo - Mrážik E.,Šedík
11.11. 18:00 DOPOČTU WILD BOYS JASENICA 6:10 0:0 Svorada 3,Halás 2,Rusnák - Štedras 4,Šterdas M. 2,Braciník 3,Šibík
11.11. 18:00 JOKERS 69 T CLUB 2:13 0:0 Remiš,Burianec - Staňo 4,Kozík 3,sečany 3,Palasiewics,Vraník,Mihálik
11.11. 18:00 JAMAICA PRENOSIL LEGENDY 9:3 0:0 Prekop 4,Bezák 3,Hruška,Sanitrik - Fulec,Vavrík,Sviečka
11.11. 18:00 CRALIF FANCLUB 5:2 0:0 Egly Marián 2,Jaroš,Štefanec,Mokrička - Mácsai,Ondrašík
11.11. 18:00 ARMAT LUMPI PROREA 4:2 0:0 Ruman 2,Janis R.,Majerský - Madara,Majerský
11.11. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. TRENDY 0:2 0:0 Veng 2
11.11. 18:00 MAGSY HRADČAN 5:5 0:0 Pastorek 2,Fedor 2,Fusík - Pilát 2,Hurtoň,Kopiš,Kršák
5. KOLO 18.11. 18:00 HRADČAN RAGAZZI 5:2 0:0 Pilát 3,Kršák 2 - Holeščák,Škorvánek
18.11. 18:00 TRENDY MAGSY 3:5 0:0 Veng 2,Vavrek - Pastorek,Fedor,Bárka,Jantoš,Fusík
18.11. 18:00 PROREA ZÁKLADŃA L.R. 5:4 0:0 Masaryk 3,P.Staňo,Gereg - Kebis,Kučo,Brezina,Štefina
18.11. 18:00 FANCLUB ARMAT LUMPI 1:8 0:0 Klučka Ma. - Pagáč 3,Kočka 2,Burdej,Ruman,Lipták
18.11. 18:00 LEGENDY CRALIF 13:4 0:0 Varhaník 5,Sviečka 3,Hrnčík 2,Kurtin,Fulec,Vozárik - Jaroš,Barka,Štefanec,Žeravík
18.11. 18:00 T CLUB JAMAICA PRENOSIL 3:3 0:0 Kozík,dado,Čakajík - Prekop,Bezák 2
18.11. 18:00 WILD BOYS JASENICA JOKERS 69 6:4 0:0 Šibík 2,Braciník 2,Pavlík 2 - Kupka,Remiš 2,Granec
18.11. 18:00 MIPA ŠPORT DOPOČTU 5:5 0:0 Porubčan 3,martinka 2 - Petrušek 3,Vavro,Urbaník
6. KOLO 25.11. 18:00 RAGAZZI DOPOČTU 9:6 0:0 hološko 5,Kaplan 2,Šamánek,Ciesar - Kmošena 3,Vavro,Svorada,Urbaník
25.11. 18:00 JOKERS 69 MIPA ŠPORT 2:3 2:0 Granec,Dzurko - Mrážik E. 2,Váň Jozef
25.11. 18:00 JAMAICA PRENOSIL WILD BOYS JASENICA 3:6 2:1 Savara Jakub,Sanitrik,Hruška - Šterdas M. 2,Hedera 2,Šibík,Pavlík
25.11. 18:00 CRALIF T CLUB 4:6 0:0 Žeravík,Mokrička 2,Kristín - Palasiewics 2,Kozík 2,sečany 2
25.11. 18:00 ARMAT LUMPI LEGENDY 1:9 0:2 Lipták - Mišutka 3,Vavrík 3,Varhaník 2,Fulec
25.11. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. FANCLUB 12:0 5:0 Brezáni 3,Mikšík Tomáš 3,Štefina 2,Siekel 2,Pfeffer,Ďurčík -
25.11. 18:00 MAGSY PROREA 7:4 0:0 Luhový Vlado 3,Pastorek 3,Fusík - Korený 2,Gereg,Rafaj
25.11. 18:00 HRADČAN TRENDY 9:3 0:0 Hurtoň 3,Pilát 2,Kršák,Kopiš,Michálek,kováč - Zbudila,Baranec,Vavrek
7. KOLO 2.12. 18:00 TRENDY RAGAZZI 2:4 0:0 Mišák 2 - Chovanec,Luhový,Brezničan,Zábojník
2.12. 18:00 PROREA HRADČAN 4:7 0:0 P.Staňo,Kasenčák,Majerík 2 - Pilát 5,Kršák,kováč
2.12. 18:00 FANCLUB MAGSY 1:11 0:0 Mácsai - Fedor 2,Bárka 2,Luhový Vlado 2,Fusík 2,Teplický,Jantoš,Poliach
2.12. 18:00 LEGENDY ZÁKLADŃA L.R. 10:4 0:0 Mišutka,Vavrík 4,Hrnčík 5 - Mikšík Tomáš 2,Kebis,Štefina
2.12. 18:00 T CLUB ARMAT LUMPI 4:1 0:0 Kozík,Bubenko,Staňo,Hrnčík - Pagáč
2.12. 18:00 WILD BOYS JASENICA CRALIF 7:5 0:0 Braciník 2,Pecník 3,Šibík,Štedras - Kristín 3,Kováč 2
2.12. 18:00 MIPA ŠPORT JAMAICA PRENOSIL 1:4 0:0 martinka - Bezák 2,Sanitrik,Savara Jakub
2.12. 18:00 DOPOČTU JOKERS 69 5:2 0:0 Svorada 2,Kadlec,Urbaník,Petrušek - Burianec 2
8. KOLO 9.12. 18:00 RAGAZZI JOKERS 69 7:5 0:0 Palme 2,Zábojník 2,Luhový,Detko,Šimáček - Pišoja 2,Granec 2,Burianec
9.12. 18:00 JAMAICA PRENOSIL DOPOČTU 9:0 0:0 Bezák 3,Kormendy 2,Savara Jakub 2,Pagáč,Buček -
9.12. 18:00 CRALIF MIPA ŠPORT 2:6 0:0 Mokrička,Kristín - martinka 3,Mrážik E. 2,Porubčan
9.12. 18:00 ARMAT LUMPI WILD BOYS JASENICA 2:2 0:0 Pagáč,Ruman - Šterdas M. 2
9.12. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. T CLUB 3:10 0:0 Ďurčík,Pfeffer,Tomana - dado 3,Staňo 2,Kozík 2,sečany 2,Grendel
9.12. 18:00 MAGSY LEGENDY 3:5 0:0 Poliach,Jantoš,Sivák - Vavrík 4,Mišutka
9.12. 18:00 HRADČAN FANCLUB 11:3 0:0 Pilát 4,Kršák 3,Michálek,Kopiš,Hurtoň,Jágrik - Frnka T.,Klučka Ma.,Pazdernatý
9.12. 18:00 TRENDY PROREA 2:5 0:0 Veng,Martinka - Urdák 3,Majerík,Maruniak
9. KOLO 16.12. 18:00 PROREA RAGAZZI 3:10 0:0 Kasenčák,Urdák,Cíbik - Šimáček 3,Brezničan 2,Gažo 2,Palme,Kaplan,Chovanec
16.12. 18:00 FANCLUB TRENDY 3:10 0:0 Klučka Ma.,Furik Martin 2 - Veng 5,Hrnčiarik 2,Martinka 2,Tlaskal
16.12. 18:00 LEGENDY HRADČAN 10:1 0:0 Vavrík 4,Varhaník 3,Hrnčík,Fulec,Sviečka - Pilát
16.12. 18:00 T CLUB MAGSY 7:6 0:0 Palasiewics 4,Kozík 2,Vraník - Pastorek 2,Poliach 2,Fusík,Krajčí
16.12. 18:00 WILD BOYS JASENICA ZÁKLADŃA L.R. 7:4 0:0 Pavlík 3,Šterdas M.,Štedras,Braciník,Hedera - Siekel 2,Pfeffer,Tomana
16.12. 18:00 MIPA ŠPORT ARMAT LUMPI 1:6 0:0 martinka - Pagáč 4,Kočka,Ruman
16.12. 18:00 DOPOČTU CRALIF 4:6 0:0 Vavro 3,Kmošena - Mokrička 2,Kováč,Štefanec,Žeravík,Pružinec
16.12. 18:00 JOKERS 69 JAMAICA PRENOSIL 1:16 0:0 Granec - Bezák 4,Lipták 4,Chromý 3,Prekop,Hruška,Pagáč,Kormendy,Dzurko
10. KOLO 23.12. 18:00 RAGAZZI JAMAICA PRENOSIL 6:3 0:0 Gažo 2,Šamánek 2,Kaplan,Holeščák - Kormendy,Savara Jakub 2
23.12. 18:00 CRALIF JOKERS 69 4:4 0:0 petrušek,Mokrička,Jaroš,Štefanec - trník 2,Dzurko,Mikač
23.12. 18:00 ARMAT LUMPI DOPOČTU 5:2 0:0 Ruman 3,Kočka,Pagáč - Kadlec,Korenný
23.12. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. MIPA ŠPORT 2:3 0:0 Kučo,Mikšík Tomáš - váň fero,Mikuška,kučera
23.12. 18:00 MAGSY WILD BOYS JASENICA 4:5 0:0 Pastorek 2,Luhový Vlado,Krajčí - Pavlík 3,Šibík,Pecník
23.12. 18:00 HRADČAN T CLUB     ODLOŽENO
23.12. 18:00 TRENDY LEGENDY 3:5 0:0 Martinka,Vavrek,Veng - Varhaník 3,Hrnčík,Porázik
23.12. 18:00 PROREA FANCLUB 5:4 0:0 Cíbik 3,Rafaj,Urdák - Ondrašík,Frnka T.,Klučka Ma.,Klučka Jiří
11. KOLO 30.12. 18:00 FANCLUB RAGAZZI 4:13 0:0 Hulo 2,Maslo,Kučera - Chovanec 5,Brezničan 4,Holeščák 2,Palme,Škorvánek
30.12. 18:00 LEGENDY PROREA 6:2 0:0 Mužlay J. 2,Mišutka 2,Sviečka,Vavrík - Madara 2
30.12. 18:00 T CLUB TRENDY 9:1 0:0 Mihálik 5,Hrnčík 3,Palasiewics - Škripec
30.12. 18:00 WILD BOYS JASENICA HRADČAN 3:4 0:0 Pecník 2,Hedera - Kršák,Hurtoň,Jágrik,Michálek
30.12. 18:00 MIPA ŠPORT MAGSY 6:4 0:0 Mrážik E. 3,kučera,Eliáš,Porubčan - Pastorek 2,Bárka,Poliach
30.12. 18:00 DOPOČTU ZÁKLADŃA L.R. 3:7 0:0 Urbaník 3 - Brezáni 3,Pfeffer 2,Štefina,Siekel
30.12. 18:00 JOKERS 69 ARMAT LUMPI 4:5 0:0 Leško,Kupka,Mikač,Šubik - Kočka 2,Ruman 2,Janis R.
30.12. 18:00 JAMAICA PRENOSIL CRALIF 9:3 0:0 Savara Jakub 3,Pagáč 2,Lipták 2,Kecík 2 - Egly Marián 2,petrušek
12. KOLO 6.1. 18:00 RAGAZZI CRALIF 14:5 0:0 Kaplan 4,Chovanec 2,Šamánek 3,Palme 3,Brezničan 2 - petrušek 3,Egly Marián,Štefanec
6.1. 18:00 ARMAT LUMPI JAMAICA PRENOSIL 4:10 0:0 Pagáč 3,hanták - Bezák 4,Kormendy 2,Dzurko,Pagáč,Košík,Hruška
6.1. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. JOKERS 69 3:3 0:0 Pfeffer 2,Kučo - Mikač,Remiš,Granec
6.1. 18:00 MAGSY DOPOČTU 12:3 0:0 Pastorek 3,Sivák 3,Fedor 2,Jantoš 2,Korenný 2 - Kmošena 2,Kadlec
6.1. 18:00 HRADČAN MIPA ŠPORT 2:1 0:0 Pilát 2 - Porubčan
6.1. 18:00 TRENDY WILD BOYS JASENICA 4:7 0:0 Veng 2,Mišák,Baranec - Pecník 3,Braciník 2,Šibík,Šterdas M.
6.1. 18:00 PROREA T CLUB 2:8 0:0 P.Staňo 2 - Palasiewics 3,Grendel 2,Kozík 2,Bubenko
6.1. 18:00 FANCLUB LEGENDY 3:22 0:0 Kopiš 2,Glórik - Varhaník 8,Vavrík 5,Sviečka 5,Hrnčík 2,Mužlay J.,Mišutka
13. KOLO 13.1. 18:00 LEGENDY RAGAZZI     ODLOŽENO
13.1. 18:00 T CLUB FANCLUB 14:7 0:0 Palasiewics 6,Bubenko 4,Kozík 3,Staňo - Glórik 3,Kučera,Milčík,Klučka Ma.,Moško Tomáš
13.1. 18:00 WILD BOYS JASENICA PROREA 6:8 2:3 Šibík,Šterdas M. 2,Hedera 2,Kukučiar - Cíbik 2,Urdák 2,Majerík 2,Kasenčák,Madara
13.1. 18:00 MIPA ŠPORT TRENDY 1:6 0:0 Porubčan - Veng 2,Zbudila,Vavrek,Mišák,Hrnčiarik
13.1. 18:00 DOPOČTU HRADČAN 2:11 0:0 Kolman,Vavro - Pilát 7,Hurtoň,Michálek,kováč,Kopiš
13.1. 18:00 JOKERS 69 MAGSY 3:9 0:0 Remiš 2,Kupka - Fedor 3,Korenný 3,Pastorek 3
13.1. 18:00 JAMAICA PRENOSIL ZÁKLADŃA L.R. 8:4 0:0 Lipták 3,Hruška 2,Bezák,Kormendy,Savara Jakub - Brezáni,Štefina,Ďurčík,Slabý
13.1. 18:00 CRALIF ARMAT LUMPI     ODLOŽENO
14. KOLO 20.1. 18:00 RAGAZZI ARMAT LUMPI     ODLOŽENO
20.1. 18:00 ZÁKLADŃA L.R. CRALIF 6:2 0:0 Kučo 3,Siekel,Štefina 2 - Egly Marián,Kristín
20.1. 18:00 MAGSY JAMAICA PRENOSIL 5:5 0:0 Pastorek 2,Fedor 2,Fusík - Pagáč 2,Bezák,Kormendy,Košík
20.1. 18:00 HRADČAN JOKERS 69 5:2 0:0 Pilát 2,Kršák,Hurtoň,Kopiš - Kupka 2
20.1. 18:00 TRENDY DOPOČTU     ODLOŽENO
20.1. 18:00 PROREA MIPA ŠPORT     ODLOŽENO
20.1. 18:00 FANCLUB WILD BOYS JASENICA     ODLOŽENO
20.1. 18:00 LEGENDY T CLUB     ODLOŽENO
15. KOLO 27.1. 18:00 T CLUB RAGAZZI      
27.1. 18:00 WILD BOYS JASENICA LEGENDY      
27.1. 18:00 MIPA ŠPORT FANCLUB      
27.1. 18:00 DOPOČTU PROREA      
27.1. 18:00 JOKERS 69 TRENDY      
27.1. 18:00 JAMAICA PRENOSIL HRADČAN      
27.1. 18:00 CRALIF MAGSY      
27.1. 18:00 ARMAT LUMPI ZÁKLADŃA L.R.      

Created by FRC 1.34 © PV