aktualizované: 13.05.2022 08:49:27 

PROGRAM JESENE 2015/2016

 

Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
Bolešov "B" odohrá domáce MFZ v nedeľu v ÚHČ dorastu

ŠK Fan club Púchov odohrá domáce MFZ v Mestečku

1.kolo : Bolešov "B - Tŕstie, dňa 22.8.2015 (sobota) o 17,00 hod.
2.kolo : Bodiná - Bolešov "B", dňa 28.8.2015 (piatok) o 17,00 hod.
2.kolo : Prejta - Vrchteplá, dňa 29.8.2015 (sobota) o 17,00 hod.


 

1. kolo (23.08.2015) o 17.00 hod.  
Mikušovce - Lazy pod Makytou 23.08.2015 17.00
ŠK fc Púchov - Prejta 23.08.2015 17.00
Vrchteplá - Dolná Breznica 23.08.2015 17.00
Kameničany - Bodiná 23.08.2015 17.00
Bolešov "B" - Tŕstie 23.08.2015 17.00
Dynamo Orlové - Červený Kameň 23.08.2015 17.00
2. kolo (30.08.2015) o 17.00 hod.  
Lazy pod Makytou - Červený Kameň 30.08.2015 17.00
Tŕstie - Dynamo Orlové 30.08.2015 16.30
Bodiná - Bolešov "B" 30.08.2015 16.30
Dolná Breznica - Kameničany 30.08.2015 16.30
Prejta - Vrchteplá 30.08.2015 16.30
Mikušovce - ŠK fc Púchov 30.08.2015 16.30
3. kolo (06.09.2015) o 16.00 hod.  
ŠK fc Púchov - Lazy pod Makytou 06.09.2015 16.00
Vrchteplá - Mikušovce 06.09.2015 16.00
Kameničany - Prejta 06.09.2015 16.00
Bolešov "B" - Dolná Breznica 06.09.2015 16.00
Dynamo Orlové - Bodiná 06.09.2015 16.00
Červený Kameň - Tŕstie 06.09.2015 16.00
4. kolo (13.09.2015) o 16.00 hod.  
Lazy pod Makytou - Tŕstie 13.09.2015 16.00
Bodiná - Červený Kameň 13.09.2015 16.00
Dolná Breznica - Dynamo Orlové 13.09.2015 16.00
Prejta - Bolešov "B" 13.09.2015 16.00
Mikušovce - Kameničany 13.09.2015 16.00
ŠK fc Púchov - Vrchteplá 13.09.2015 16.00
5. kolo (20.09.2015) o 15.30 hod.  
Vrchteplá - Lazy pod Makytou 20.09.2015 15.30
Kameničany - ŠK fc Púchov 20.09.2015 15.30
Bolešov "B" - Mikušovce 20.09.2015 15.30
Dynamo Orlové - Prejta 20.09.2015 15.30
Červený Kameň - Dolná Breznica 20.09.2015 15.30
Tŕstie - Bodiná 20.09.2015 15.30
6. kolo (27.09.2015) o 15.30 hod.  
Lazy pod Makytou - Bodiná 27.09.2015 15.30
Dolná Breznica - Tŕstie 27.09.2015 15.30
Prejta - Červený Kameň 27.09.2015 15.30
Mikušovce - Dynamo Orlové 27.09.2015 15.30
ŠK fc Púchov - Bolešov "B" 27.09.2015 15.30
Vrchteplá - Kameničany 27.09.2015 15.30
7. kolo (04.10.2015) o 14.30 hod.  
Kameničany - Lazy pod Makytou 04.10.2015 14.30
Bolešov "B" - Vrchteplá 04.10.2015 15.00
Dynamo Orlové - ŠK fc Púchov 04.10.2015 15.00
Červený Kameň - Mikušovce 04.10.2015 15.00
Tŕstie - Prejta 04.10.2015 15.00
Bodiná - Dolná Breznica 04.10.2015 15.00
8. kolo (11.10.2015) o 14.30 hod.  
Lazy pod Makytou - Dolná Breznica 11.10.2015 14.30
Prejta - Bodiná 11.10.2015 15.00
Mikušovce - Tŕstie 11.10.2015 15.00
ŠK fc Púchov - Červený Kameň 11.10.2015 15.00
Vrchteplá - Dynamo Orlové 11.10.2015 15.00
Kameničany - Bolešov "B" 11.10.2015 15.00
9. kolo (18.10.2015) o 14.00 hod.  
Bolešov "B" - Lazy pod Makytou 18.10.2015 14.00
Dynamo Orlové - Kameničany 18.10.2015 14.30
Červený Kameň - Vrchteplá 18.10.2015 14.30
Tŕstie - ŠK fc Púchov 18.10.2015 14.30
Bodiná - Mikušovce 18.10.2015 14.30
Dolná Breznica - Prejta 18.10.2015 14.30
10. kolo (25.10.2015) o 14.00 hod.  
Lazy pod Makytou - Prejta 25.10.2015 14.00
Mikušovce - Dolná Breznica 25.10.2015 14.30
ŠK fc Púchov - Bodiná 25.10.2015 14.30
Vrchteplá - Tŕstie 25.10.2015 14.30
Kameničany - Červený Kameň 25.10.2015 14.30
Bolešov "B" - Dynamo Orlové 25.10.2015 14.30
11. kolo (01.11.2015) o 13.30 hod.  
Dynamo Orlové - Lazy pod Makytou 01.11.2015 13.30
Červený Kameň - Bolešov "B" 01.11.2015 14.30
Tŕstie - Kameničany 01.11.2015 14.30
Bodiná - Vrchteplá 01.11.2015 14.30
Dolná Breznica - ŠK fc Púchov 01.11.2015 14.30
Prejta - Mikušovce 01.11.2015 14.30
12. kolo (03.04.2016) o 15.30 hod.  
Lazy pod Makytou - Mikušovce 03.04.2016 15.30
Prejta - ŠK fc Púchov 03.04.2016 15.30
Dolná Breznica - Vrchteplá 03.04.2016 15.30
Bodiná - Kameničany 03.04.2016 15.30
Tŕstie - Bolešov "B" 03.04.2016 15.30
Červený Kameň - Dynamo Orlové 03.04.2016 15.30
13. kolo (10.04.2016) o 15.30 hod.  
Červený Kameň - Lazy pod Makytou 10.04.2016 15.30
Dynamo Orlové - Tŕstie 10.04.2016 15.30
Bolešov "B" - Bodiná 10.04.2016 15.30
Kameničany - Dolná Breznica 10.04.2016 15.30
Vrchteplá - Prejta 10.04.2016 15.30
ŠK fc Púchov - Mikušovce 10.04.2016 15.30
14. kolo (17.04.2016) o 16.00 hod.  
Lazy pod Makytou - ŠK fc Púchov 17.04.2016 16.00
Mikušovce - Vrchteplá 17.04.2016 16.00
Prejta - Kameničany 17.04.2016 16.00
Dolná Breznica - Bolešov "B" 17.04.2016 16.00
Bodiná - Dynamo Orlové 17.04.2016 16.00
Tŕstie - Červený Kameň 17.04.2016 16.00
15. kolo (24.04.2016) o 16.00 hod.  
Tŕstie - Lazy pod Makytou 24.04.2016 16.00
Červený Kameň - Bodiná 24.04.2016 16.00
Dynamo Orlové - Dolná Breznica 24.04.2016 16.00
Bolešov "B" - Prejta 24.04.2016 16.00
Kameničany - Mikušovce 24.04.2016 16.00
Vrchteplá - ŠK fc Púchov 24.04.2016 16.00
16. kolo (01.05.2016) o 16.30 hod.  
Lazy pod Makytou - Vrchteplá 01.05.2016 16.30
ŠK fc Púchov - Kameničany 01.05.2016 16.00
Mikušovce - Bolešov "B" 01.05.2016 16.00
Prejta - Dynamo Orlové 01.05.2016 16.00
Dolná Breznica - Červený Kameň 01.05.2016 16.00
Bodiná - Tŕstie 01.05.2016 16.00
17. kolo (08.05.2016) o 16.30 hod.  
Bodiná - Lazy pod Makytou 08.05.2016 16.30
Tŕstie - Dolná Breznica 08.05.2016 16.30
Červený Kameň - Prejta 08.05.2016 16.30
Dynamo Orlové - Mikušovce 08.05.2016 16.30
Bolešov "B" - ŠK fc Púchov 08.05.2016 16.30
Kameničany - Vrchteplá 08.05.2016 16.30
18. kolo (15.05.2016) o 16.30 hod.  
Lazy pod Makytou - Kameničany 15.05.2016 16.30
Vrchteplá - Bolešov "B" 15.05.2016 16.30
ŠK fc Púchov - Dynamo Orlové 15.05.2016 16.30
Mikušovce - Červený Kameň 15.05.2016 16.30
Prejta - Tŕstie 15.05.2016 16.30
Dolná Breznica - Bodiná 15.05.2016 16.30
19. kolo (22.05.2016) o 17.00 hod.  
Dolná Breznica - Lazy pod Makytou 22.05.2016 17.00
Bodiná - Prejta 22.05.2016 17.00
Tŕstie - Mikušovce 22.05.2016 17.00
Červený Kameň - ŠK fc Púchov 22.05.2016 17.00
Dynamo Orlové - Vrchteplá 22.05.2016 17.00
Bolešov "B" - Kameničany 22.05.2016 17.00
20. kolo (29.05.2016) o 17.00 hod.  
Lazy pod Makytou - Bolešov "B" 29.05.2016 17.00
Kameničany - Dynamo Orlové 29.05.2016 17.00
Vrchteplá - Červený Kameň 29.05.2016 17.00
ŠK fc Púchov - Tŕstie 29.05.2016 17.00
Mikušovce - Bodiná 29.05.2016 17.00
Prejta - Dolná Breznica 29.05.2016 17.00
21. kolo (05.06.2016) o 17.00 hod.  
Prejta - Lazy pod Makytou 05.06.2016 17.00
Dolná Breznica - Mikušovce 05.06.2016 17.00
Bodiná - ŠK fc Púchov 05.06.2016 17.00
Tŕstie - Vrchteplá 05.06.2016 17.00
Červený Kameň - Kameničany 05.06.2016 17.00
Dynamo Orlové - Bolešov "B" 05.06.2016 17.00
22. kolo (12.06.2016) o 17.00 hod.  
Lazy pod Makytou - Dynamo Orlové 12.06.2016 17.00
Bolešov "B" - Červený Kameň 12.06.2016 17.00
Kameničany - Tŕstie 12.06.2016 17.00
Vrchteplá - Bodiná 12.06.2016 17.00
ŠK fc Púchov - Dolná Breznica 12.06.2016 17.00
Mikušovce - Prejta 12.06.2016 17.00