ktorá fanclub zatlačila a vpracovala si niekoľko šancí,no Braňo Turza

predviedol v bránke famózne zákroky. Od 60 minúty opäť vzal fanclub

opraty zápasu do svojich rúk a znovu zahadzoval šance. Paliesek

hneď po svojom príchode na ihrisko spálil tutovku,no o dve minútky

už pri samostatnom nájazde na brankára rutinérsky zvýšil na 4:0.

Kučera z priamho kopu a Bednár na dvakrát stanovil konečné skóre

Dynamo Orlové - Šk fan club Púchov 4:1(2:0)

Bednár-Vongrej,Mareček,Klučka j.-Furik Ma.,Remiš,Kučera-Rosina,Novosedliak

Zranenia,tresty,pracovné povinnosti,zlodeji spôsobili,že tréner Mareček mal k dispozícii

vrátane seba len desať hráčov. Hoci mužstvo nastupovalo s malou dušičkou,na ihrisku

sa zomklo a hralo dobrý futbal,bojovalo a keby hlavne v prvm polčase Novosedliak,

Rosina a Remiš premenili svoje super šance mohol možno byť výsledok aj bodonosný...

Bohužiaľ domáci trestali gólovo naše chybičky,naopak gól Novosedliaka prišiel za

stavu 0:4 až desať minút pred koncom. Napriek tomu ,že mužstvo prehraalo,si všetci

hráči za svoj výkon zaslúžia absolutórium.

15.5.2011 Mestečko 163o hod

Šk fan-club Púchov - Podmanín 2:3(1:0)

Turza-Klučka J.Zbín(15 Novosedliak),Medňanský(80Bednár)-Klučka Ma.,Kučera,

Kresáň,Remiš-Paliesek,Rosina J.

Šláger kola ovplyvnili v neprospech fanclubu tieto faktory-individuálne chyby hráčov,

slabší deň Braňa Turzu,ABSOLÚTNE NEZVLÁDNUTÝ ZÁPAS rozhodcom Ondrášom

a hlúpe vylúčenie Tona Kresáňa.

Fanclub odohral svoj najlepší zápas v jarnej časti,no napriek tomu prehral,hoci ho

mal výborne rozohratý,veď v 30minúte sa ujal vedenia gólom Novosedliaka. v druhom

polčase vyrovnali hostia z vymysleného priameho kopu na 1:1,no v 60 minúte

naklonil misky váh pre Fanclub gólom Rosina. V 70 minúte Turza neudržal center

v rukách a po dorážke hostia vyrovnali. V 78 minúte odpískal Ondráš penaltu

pre hostí,ktorú nevidel nik iný iba on a hostia otočili na 3:2. O dve minútky

putoval pod sprchy za nadávky Kresáň. V 85 minúte bol faulovaný v šesnátke

Novosedliak,no píšťalka rozhodcu ostala nemá...

8.5.2011 Tŕstie 163o hod

Tŕstie-Šk fan-club Púchov 1:2 (1:1)

Turza-Medňanský,Klučka J.,Moško(20Marián Zbín)-Klučka Ma.,Kučera,Remiš,Kresáň-

rosina J.(46Mareček),Paliesek

Fanclub nastúpil do zápasu s jednoznačným cieľom zvíťaziť,hoci hra nebola úplne ideálna

vytvoril si miernu prevaju. V 15 minúte však rozhodca nezapískal faul na Šubika a domáci

útočník preloboval Turza a bolo1:0. Fanclub si ytvoril niekoľko šancí,no gólu

sa dočkal až päť minút pred prestávkou,keď tutovku pre Rosinu nachystal Martin Klučka

a Janko vyrovnal na 1:1.Druhý polčas patril Fanclubu,ktorý mal väčšie držanie lopty

i viac príležitostí. V 60 minúte si otvoril v drese fanclubu gólový účet Marián Zbín,

ktorý po rohu na dvakrát z hranice šesnástky strelou k tyči upravil na 2:1. Domáci mali potom dve

dobré šance na vyrovnanie,ale Turza v bráne skvele zachránil. Naopak na druhej strane Mareček

napálil do brvna a Kresáň krátk pred koncom sám pred bankárom poslal loptu pánu Bohu do okien.

Konečný hvizd znamenal zaslúžené víťaztvo fanclubu 2:1. Negatívom  zápasu boli zranenia

Martina Mošku a Janka Rosinu,verme že to nebude vážne a už v nedeľu budú opäť k dispozícii

trénerovi Marečkovi.

1.5.2011 Mestečko 163o hod

Šk fan-club Púchov - TJ Tŕstie 5:2(4:2)

Bednár(46Turza)-,Moško,Ofúkaný-Kučera,Kuchta,Remiš,Kresáň-Paliesek,Rosina,Novosedliak

striedali: Klučka Ma.,Klučka J.,Zbín Marián

góly:Rosina J. 2,Novosedliak,Paliesek,Remiš

Fanclub nastúpil v základnej zostave so zmenami,keďže niektorí hráči sa oneskorili na zápas...

Hostia nastúpili oslabení o dvoch hráčov,ale v priebehu prvého polčasu postupe doplnili

počet na jedenásť. Domáci team súpera podcenil a len dobíjal bránku. Ujal sa vedenia

v 15 minúte,no  o dve minútky bolo už vyrovnané. Ďalšími dvoma gólmi sa trošku ukľudnil,

ale hostia skorigovali na 3:2. Do polčasu fanclub ešte zvýšil na 4:2. V úvode druhého

polčasu po vypustenom súboji Moška šiel do súboja s hosťujúcim útočníkom Turza kto z koho,

Braňo si pomohol faulom,ale penalta sa nekopala(našťastie). Fanclub mal viacero šancí,

z ktorých premenil jednu,hostia naopak žiadnu.Konečný výsledok 5:2. V drese fanclubu

si v 80 minúte odbil súťažnú premiéru Marián Zbín.

24.4.2011 Tunežice 16oo hod

Tatran Tunežice- Šk fan club Púchov 2:2(0:1)

Turza-Klučka J.,Moško,Ofúkaný-Klučka Ma.,Kučera,Remiš,Kresáň-Rosina,Kuchta

striedali:Burianec,Medňanský,Novosedliak,Bednár

Fanclub v treťom jarnom zápase nastúpil na zápas s veľkým odhodlaním a túžbou

zvíťaziť. Od začiatku bojoval a ukázal zlepšenú kvalitu hry. V 15 minúte sa ujal vedenia

zásluhou Remiša. Do polčasu si udržiaval miernu prevahu,ale bez výraznejšej šance.

V druhom polčase sa domácim podarilo vyrovnať,ale odpovedal im kapitán Kučera

strelou zvnútra šesnátky k tyči a fanclub opäť viedol. V posledných minútach

mali dve obrovské šance Novosedlaik a Martin Klučka na poistenie vedenia,

ale nevyužili ich. Trest prišiel v posledných sekundách zápasu,keď Števko

Kučera v snahe odkopnúť loptu do bezpečia,aj zásluhou vetra,trafil tak nešťastne,

že lopta do tyče putovala do siete... Napriek stratenému víťaztvu,treba vidieť pozitíva

v zlepšenej kvalite hry a tomu,že hráči nechali na ihrisku srdce.

17.4.2011 Mestečko 16oo hod

Šk fanclub Púchov - Šebešťanová 2:4(0:4)

Bednár-Medňaský(46Ofúkaný),Klučka J.,Moško-Klučka MA.(46Kuchta),Remiš,Kresáň,Kučera-

Paliesek(46Novosedliak),Rosina

Na tento zápas nastúpil fanclub s túžbou zvíťaziť,no jeho túžba sa začala rúcať už v úvodnej

minúte,keď po aute inkasoval gól.Šancu na vyrovnanie mal Paliesek ,ale naložil s ňou

rovnako ako vOrlovom... Ďalšie dva auty znamenali už trojgólové vedenie hostí!!!!

Fanclub nastrelil tyč a brvno,ale gól a opäťpo aute vsietil jeho súper!!! Preto niet divu,

že polčasové skóre bolo desivé!!! - 0:4!!!! Tréner Mareček cez prestávku spravil

tri zmeny a systém hry zmenil na troch útočníkov. Fanclub začal Šebešťanovú zvierať,

ale stále nemohol skórovať. 4 nastrelené tyče,v tutovkách prestrelené brány. V 75 minúte

predsa len znížil Ofúkaný a v 85 minúte znížil na 2:4 Novosedliak ,ktorý sa vrátil na trávnik

po takmer dvojročnej prestávke,čo bolo jediným pozitívom tohto zápasu....

10.4.2011 153o hod orlové 11.kolo 3.B triedy

Dynamo Orlové-Šk fanclub Púchov 3:0(2:0)

Na prvý jarný majstrák mal tréner Mareček k dispozícii kompletný káder,

a preto mal neľahkú úlohu koho nechať na lavičke. Veľký vietor a zbytočná

nervozita i to,že niektorí totálne sabotovali tréningy,či prípravné zápasy

spôsobili,že Fanclub odohral veľmi zlý zápas. domáci sa ujali vedenia

už v 4 minúte. Ďalším dvom šanciam Orlového zabránil brankár Turza.

Superšancu na vyrovnanie mal Paliesek,ale zaváhal. V poslednej minúte

polčasu prišiel klinec do rakvy,keď domáci zvýšili z penalty na 2:0.

Druhý polčas bol obrazom prvého. Nepomohli ani štyri striedania,

fanclub pokračoval v zlom výkone. Do zápasu  ho mohol vrátiť

paliesek,ale z kroku mieril do brvna. Tretí gól Orlvoého znamenal

definitívny koniec nádeji fanclubu na body v tomto zápase.

16.10.2010 14oo Orlové 10.kolo 3.B triedy

Fc Orlové - Šk fan club Púchov 5:1(2:0)

Turza-Ofúkaný,J.Klučka,Kadlec,Moško-Kučera,Klučka Ma.(80Bodorík),Remiš,Burianec,Kuchta-Rosina

Úvod zápasu bol z pohľadu fanclubu rozháraný,ve)d už v 1 minúte domáci nastrelili tyč a z odraznej lopty

prestrelili bránu. O päť minút zahodili opäť tutovku. V 15 minúte strelou spoza šesnátky domáci

otvorili skňore. Paradoxne od tohto momentu fanclub výrazne zlepšil hru aj vďaka posilnenej zálohe.

Domáci boli citliví na krajoch obrany,čo fanclub dokázal využívať na oboch stranách zálohy. V 22 minúte

mieril Remiš k tyči,ale brankár Orlového vyrazil na roh. V 30 minúte mal superšancu Burianec

ale zblízka mieril len do brankára. O pňť minút sa rútil sám na brankára Kuchta,ale jeho lob mieril

tesne nad bránu. V 45 minúte prišiel trest za nepremenené šance,keď domáci z ofsajdu hlavou zvýšili na

2:0. Hneď v úvode druhého polčasu sa ocitol sám pred brankárom Remiš,ale minul loptu. V 58 minúte

kopal fanclub priamy kop ,ale veľmi keď z brejku inkasoval gól. V 63 minúte využil Janko Rosina

nedorozumenie v domácej obrane na čestný gól. V 72 minúte opäť kopal fanclub priamy kop

a opäť z neho inkasoval gól.  V 78 minúte sa zaskvel Turza  ktorý vyrazil penaltu no vzápätí

J.Klučka odrazenú loptu prihral súperovi do tutvoky ,ktorý sa nemýlil a zvýšil na konečných

5:1. Fanclub podal v prvom polčase najlepší výkon sezóny,no doplatil na nepremieňanie šancí

a hrubé individuálne chyby,ak sa mu do jarnej časti podarí odstrániť nedostatky,nemusí

na jar odchádzať z Fc naprázdno...

10.10.2010 103o hod Mestečko 9. kolo 3.B triedy

Šk fan-club Púchov - Lazy pod Makytou 4:0 (2:0)

Turza-Klučka J.,Kuchta,Medňanský,Ofúkaný-Klučka Ma.,Kučera,Kresáň,Remiš-Rosina,Mareček(70Blaho)

V derby zápase nastúpili obe mužstvá v pozliepaných zostavách,fanclubu kvôli zraneniam chýbalo

5 hráčov a Rosina s Medňanským nastúpili s teplotami,Lazom kvôli "svadobným" povinnostiam

chýbalo tiež niekoľko hráčov. Lazy boli v prvom polčase futbalovejšie,no ich útočná snaha

končila hlboko pred šesnástkou. V 20 minúte neudržal Máčaj strelu v rukách a dobiehajúci Kresáň

ju poslal pod brvno - 1:0. V 28 minúte z 25 metrov z priameho kopu Kresáň technickou strelou

zvýšil na 2:0,keď Máčaj ju len vyrazil do brvna a do siete. V 40 minúte prišla veľká chyba fanclubu,

keď sa v strede obrany ocitol sám pred Turzom lazovský útočník,našťastie z prvej mieril len blízko neho

a Braňo refelxívne  nohou vyrazil. Vúvode druhého polčasu Dlobík zo 40 metrov takmer prekvapil Turzu,

ktorý plávajúcu strelu vyrazil. V 58 minúte Kresáň po rohu hlavou zvýšil na 3:0. V 65 minúte po

ďalšom rohu Kuchta technickou strelou k tyči zvýšil na 4:0. V ďalšom priebehu mal ešte obrovskú

šancu Blaho,pred ktorm zývala opustená brána,ale mieril vedľa. Napriek rozhodnutému zápasu

obe mužstvá sa snažili vsietiť gól,no ich snaha bola neúspešná. Fanclub zvíťazil vysoko vďaka

dobrej defenzíve a mimoriadnej efektivite pri štandartných situáciach.

3.10.2010 143o hod Podmanín 8.kolo 3.B triedy

Podmanín-Šk fanclub Púchov 3:3(2:1)

zostava:Turza-Bušík,Klučka J.,Moško,Ofúkaný(82Medňanský)-Klučka Ma.,Kresáň,Remiš,Kučera-

Rosina,Mareček

Na horúcej pôde v Podmaníne nastúpil fanclub s odhodlaním bodovať. V 20 minúte sa ujal vedenia

zásluhou marečka,ktorý z priameho kopu prestrelil všetko čomu stálo v ceste. O dve minúty bolo

však vyrované a o ďaľších 5 už viedli domáci 2:1. V samom závere polčasu nápalil zblízka v ťažkej

pozícii Mareček tyč. Treba povedať,že viackrát podržal v bráne Turza.Druhý polčas bol fanclub

futbalovejší s väčším počtom šancí. V 60 minúte v skrumáži vyrovnal Kučera. Domácim však

stačili 3 minúty z protiútoku opäť vyhrávali 3:2. V 80 minúte mal vyrovnanie na hlave Rosina,

ale z troch krokov mieril nad bránu. V 85 minúte z priameho opäť úradoval Mareček,keď

z priameho kopu prepálil domáceho brankára a bolo 3:3. Záverečná snaha oboch mužstiev

nepriniesla už žiadne ovocie s tak sa zrodila obojstranne zaslúžená remíza.

26.9.2010 153o hod Tŕstie 7.kolo 3.B triedy
Tŕstie-Šk fanclub Púchov 0:1(0:0)
mi

zostava:Turza-Bušík,Kadlec,Klučka J.,Moško-Kučera,Kresáň(81Bodorík),Remiš-Rosina J.,Mareček

Neplánované absencie vyrobili ďalšie vrásky na Marečkovej tvári,ale výkon mužstva v tomto

zápase mu ich vyhladil... Prvý polčas bol vyrovnaný s miernou prevahou fanclubu.Domáci mali

jedinú možnosť skórovať,ale Turza si s priamym kopom Brezničana poradil.Najväčšiu šancu

fanclubu mal Mareček,ale zbrklo ju spálil. Druhý polčas s výnimkou úvodných 10 mnút patril

jednoznačne fanclubu. V 62 minúte po výbornej prihrávke Remiša prekrásnou strelou otvoril

skóre Rosina. O 3 minúty po výbornej akcii strela M.Klučku lízala tyčku.Potom prišli dve super

šance Marečka,ktorý ich zahodil.Domáci si aj vďaka výborej obrane nevypracovali žiadnu

šancu,Naopak v samom závere sa rútil sám na brankára Roina,meril mimo.Fanclub sa

vďakavíťaztvu posunul už na 3.miesto.

6.kolo 3.B triedy Mestečko

Fanclub-Tunežice 2:1(1:0)

Bodorík-Moško,Kadlec,Ofúkaný,Klučka J.-Kučera,Remiš,Kresáň,Klučka Ma.(46Medňanský)-

Kuchta(81Bučík),Rosina(89MAreček)

Fanclub do zápasu vstúpil do zápasu zle,snažil sa hrať profesorsky,pričom však pokazil velké množstvo

prihrávok. Hostia mali územnú prevahu. V 15 minúte Bodorík neudržal center hostí,Brunovský však

v superšanci trafil len tyč. V 25 minúte vyšla fanclubu rýchla kontra,Kučera si obhodil obrancu,

ktorý ho v šesnátke podrazil a z nasledujúcej penalty Kresáň otvoril skóre. O 5 minút mohol Kresáň

zvýšiť,ale hosťujúci brankár vytlačil jeho hlavičku na brvno. V druhom polčase pokračoval

nervózny výkon fanclubu,napriek tomu Remiš z krkolomnej pozície zvýšil na 2:0. Hosťom i

s pripením faulu využili zaváhanie Bodoríka na zníženie na 2:1 desať minút pred koncom.

V 88 minúte trafil zblízka Remiš brvno a dorážku Marečka vykopol hosťujúci obranca vykopol z

čiary. V 92 minúte hostia napálili brvno. A tak zápas končil vydretým aj keď zaslúženým víťaztvom fanclubu.

Výborne zahral v drese fanclubu Ofúkaný.

5.kolo 3.B triedy 12.9.2010 Šebešťanová

Šebešťanová-Fanclub 1:2(1:0)

zostava:Turza(12min Bodorík)-Škrko,Kadlec,Moško,Medňanský(87Furik Mi.)-Kučera,Klučka J.,Remiš,Klučka Ma.-Rosina,Mareček

Fanclub nastúpil na zápas oslabený,keď z rôznych príčin chýbali Ofúkaný,Kuchta,Kresáň,Kalus(dlhodobo

zranených Novosedliaka,Furika a Michňa nerátajúc). V bránke sa po zranení po prvý raz objavil v drese

fanclubu Turza,ktorého však boľavé rebrá vyhnali z bránky už v 12 minúte.V 28 minúte sa po chybnej

rozohrávke ocitli domáci v šanci,prvú strelu z desiatich Bodorík vyrazil ,vyrazil aj dorážku zo siedmych

metrov,ale keďže z obrancov nik nezareagoval,tretí pokus už  skončil gólom.Od tohto momentu začal mať

fanclub viac z hry a po peknnom centi Klučku mal vyrovnanie na kopačke Mareček,ale prestrelil bránu.

Vzávere polčasu hlavičkoval zblízka Rosina tesne nad. Druhý polčas hral fanclub jednoducho po krídlach

a vypracoval si hodne šancí,ale Mareček zblízka v tej najväčšej trafil len brankára. Vzápätí mohlo

udrieť na druhej strane,keď po nedoruzumení v obrane sa ocitol pred brankárom domáci

útočník,ale Bodorík jeho strelu vyrazil. V 70 minúte v čase najväčšieho tlaku fanclubu,nekompromisnou

strelou k tyči z hranice šesnástky vyrovnal J.Klučka. O dve minúty mal vedúci gól na kopačke Juro

Remiš,keď sa ocitol sám pred brankárom,ale brankár mu ukradol loptu z nohy. V 78 minúte vrátil

Moško krkolomým spôsobom loptu pred bránu hostí čo využil na víťazný gól Remiš. O päť minút strela

Kučeru z priameho kopu lízala tyč bránky. Aj keď sa vzávere zápasu domáci snažili vyrovnať,okrem

jedného rohového kopu si nevyracovali žiadnu šancu. Púchov sa tak mohol radovať zo zaslúženého

víťaztva.

5.9.2010 103o 4.kolo
Šk fan-club Púchov-Dynamo Orlové 3:3(1:2)
Cichák-Medňanský(46Bučík),Klučka J.,Moško,Škrko(46Mareček)-Klučka Ma.,Remiš,Kučera,Kalus L.-
Rosina,Ofúkaný
Proti druhému orlovskému teamu vstúpil fanclub do zápasu nervózne,čo hostia využili v 12 minúte
na rýchly brejk so zakončením znamenajúcim vedenie 0:1. V 22 minúte po rohu M.Klučku halvou
vyrovnal L.Kalus na 1:1. Od tohto momentu dostal fanclub hostí pod tlak,ale Ján Rosina ,ktorý
sa ocitol v troch tutovkách nebol ani raz úspešný. Trest prišiel v 35 minúte keď po Rosinovej
nepremenenej tutovke hostia z protiútoku zvýšili na 1:2. Vyrovnať mohol opäť Rosina,ale mieril
len do brankárových nôh. V druhom polčas si fanclub nevypracoval žiadne šance,naopak
kazil veľa nahrávok a umožnil tak hosťom prevahu v poli. V 75 minúte už pri hre na troch
obrancov hostia zahrali rýchly protiútok z ktorého zvýšili na 1:3.V 87 minúte našiel J.Klučka autom
Rosinu,ktorého hlavičku zrazil orlovský hráč do siete-2:3. V 91 minúte našiel Moško z priameho
kopu z polovice ihriska hlavu Rosinu,ktorý nekompromisne vyrovnal na konečných 3:3.
Za priebeh druhého polčasu treba povedať,že hostia prišli o dva body...

29.8.2010 103o 3.kolo
Šk fan-club Púchov -FC Orlové 1:8(1:2)
Cichák-Medňanský,Klučka J.,Kadlec,Moško-Kučera,Kuchta,Remiš,Klučka Ma.-Rosina J.Kalus L.
Fanclub vstúpil do zápasu s veľkým favoritom výborne,veď do 5 minúty mal dve vyložené šance
Kalus s Rosinom,bohužiaľ obaja mierili nepresne. Postupne sa začala prejavovať technická
vyspelosť súper,ktorý si utvoril územnú prevahu,ale bez náznaku veľkých šancí. Naštartovalo
ho chybné hodenie autu Medňanského,ktorý našiel orlovského útočníka a ten nedal Cichákovi
šancu 0:1. V 35 minúte sa postavil pri priamom kope Cichák za múr,a Križánek to využil
perfektnou strelou k tyči 0:2. V 40 minúte našiel z priameho kopu Kadlec Kuchtu,ktorý hlavou
znížil na 1:2. Druhý polčas opäť lepšie fanclub.V 50 minúte sa výborne uvolnil Rosina preloboval
brankára,no jeho strela len obtrela tyč. V 65 minúte mal fanclub výhodu rýchleho protiútoku
4 na 2,ale zastavila ho píšťalka Milčíka ,ktorý nepochopitelne zapískal faul hostí... V 70 minúte
sa rozhodlo o zápase -po niekoľkominútvom prerušení,využili nekoncetrovanosť púchovskej
obrany hostia na signál z priameho kopu,ktorým zblízka zvýšili na 1:3. V 78 minúte
neodhlavičkoval Kučera ľahkú loptu do autu,zmocnili sa jej hostia a po dvoch prihrávkach
zblízka nedali šancu Cichákovi. Záver zápasu fanclub psychicky nezvládol,keď v rozpätí
86-90 minúty inkasoval ešte štyri krát!!! V samom závere mohol skorigovať kuchta,ale hlavou
mieril do brvna. Aj keď výsledok hovorí o niečom inom,fanclub bol hosťom 70 minút
vyrovnaným súperom,len sa tvrdo presvedčil,že proti kvalitnému súperovi,sa musí vyvarovať
ľahkým chybám,lebo budú tvrdo potrestané a naopak,ak príde chyba súpera,musí ju
využiť...

22.8.2010 17oo Lazy 2.kolo
Lazy pod Makytou - Šk fan club 5:2(2:1)
Cichák-Medňanský,Klučka J.,Kadlec,Ofúkaný-Kuchta,Kučera,Klučka Ma.,Remiš-Rosia Já,Kalus L.
striedal Kresáň,Mareček
Domáci v tomto stretnutí mali jedíný cieľ-konečne zdolať Fanclub v majstrovskom zápase a je možné,
že pre tento cieľ spravili aj niečo viac...
Lazy mali dobrý úvod zápasu,keď fanclub pritlačili a podarilo s im vsietiť dva góly. Na 1:2
znížil kurioznym gólom z priameho kopu Remiš. Ešte do polčasu mohli vyrovnať Ma.Klučka
a L.Kalus,keď pred Lukášom zívala už len opustená brána ,no ten ju minul. Hneď v úvode
druhého polčasu striedajúci Kresáň našiel Rosinu,ktorý zápas vyrovnal na 2:2. Potom
začal úradovať katastrofálny rozhodca Šíbik s niekoľkými promile v krvy,ktorý nezmyselne
vylúčil Kresáňa.Fanclub bol potom rozglejený,čo domáci využili na vsietenie gólov(1 z P.K.)
Lazy vyhrali a splnili tak svoj cieľ...

15.8.2010 17oo Mestečko 1.kolo
Šk fan club - Podmanín 1:1 (0:1)
zostava: Mikuláš-Škrko(37Kalus),Medňanský,Kadlec,Klučka J.-Kuchta,Remiš,Kresáň(70Mareček),
Klučka Ma.-Rosina J.,Ofúkaný

Zostavu fanclubu poznamenali nečakané absencie Kučeru a Moška a celý zápas 3 minúta,keď
fanclub stratil na polovici zbytočne loptu,hostia zahrali rýchly protiútok,ktorý musel vyriešiť brankár už len
faulom a z nasledujúcej penalty sa hostia ujali vedenia 1:0. Až do 20 minúty hrali domáci zakríknuto
a Podmanín mal hru pod kontrolou.V ďalšom priebehu sa sa domáci prebrali ,vypracovali si viaceré šance,
ale koncovka bola mizerná. Druhý polčas už bol pod kontrolou fanclubu,ale ani tie najvyloženejšie
nedokázal využiť. V 87 minúte strelu Kalusa v ceste do brány zastavil hosťujúci obranca rukou
a Kalus s nariadenej penalty vyrovnal na konečných 1:1.