ktorý znížil na 2:3. Posledných desať minút sa hralo pred bránou domácich.

Tlak Fanclubu bol obrovský,no prekonať domáceho gólmana mu nebolo

súdené. Jirko Klučka po rohu len napálil nohy brankára. Remiš,Vyhnička

mierili tesne vedľa,domáci raz vykopávali z čiary. Po záverečnom hvizde

bez prehy i zo straty sna o víťaztve v súťaži.

Šk fan-club  Púchov - Lúky 2:1 (1:0)

zostava: Turza - Kadlec,Kupka,Ofúkaný,Moško - Klučka MA.(68 Burianec),Klučka J.,Remiš,

Kučera - Rosina(86 Vongrej),Kalus L.(80 Zágora)

góly : Klučka J.2 - T.Dundek

Na zápas do Mestečka nemuseli hostia z Lúk cestovať ďaleko, čo bolo poznať aj na ich výkone. Do zostavy sa po dlhšej prestávke dostal aj navrátilec Lukáš Kalus, ktorý v útoku nahradil zraneného kanoniera Novosedliaka. Veľký tabuľkový rozdiel týchto dvoch mužstiev nebolo počas zápasu vôbec poznať a hneď od úvodu bolo jasné, že rovnako ako každý derby zápas ani tento nebude chcieť žiadne z mužstiev prehrať. Takmer celý prvý polčas prebiehal v kľudnom duchu, miestami so zvýšenou agresivitou hostí, ktorú rozhodca nevedno z akých dôvodov toleroval a vôbec netrestal. Šancí bolo ako šafránu aj keď sa hráči Fanclubu do nejakej dostali, nedokázali ju premeniť. Po jednej z chýb hostí sa ocitol sám pred bránou Janko Rosina, ktorý ale skackanú loptu nedokázal z piatich metrov nasmerovať do brány. Neskôr sa po Kučerovej centrovanej lopte z ľavej strany dostal do zakončenia Jirko Klučka a ten už sa z hranice pokutového kopu nemýlil a poslal Fanclub do vedenia. Druhý polčas prebiehal podobne ako ten prvý a hned od jeho úvodu bolo jasné, že ak Fanclub chce zápas vyhrať, nesmie sa dopustiť žiadnej chyby v obrane a každú ponúknutú šancu pred bránou súpera musí využiť. Zápas si užívaj najmä Jirko Klučka, ktorý krásnym druhým gólom á la Dos Santos prekvapil brankára hostí a pripísal si tak na svoje konto už piaty gól v sezóne. Hráči Lúk však stále cítili šancu na dobrý výsledok a asi 10 minút pred koncom znížili po krásnej strele Dundeka na rozdiel jedného gólu. Po zranení si v závere odbil tohtoročnú premiéru aj Miťko Vongrej, pár minút odohral aj Roman Zágora a musíme iba dúfať, že sa čoskoro uzdravia aj ďalší zranení hráči, ktorých nie je málo. Na to, že bol zápas označovaný ako derby a každý dobre vie, že takéto zápasy bývajú vyhrotené, takmer celý sa niesol vo veľmi kľudnom duchu, hráči Fanclubu ho zvládli profesorsky a opäť potvrdili svoju domácu formu, ktorá je najlepšia z celej 3B triedy ( 8 výhier, 0 remíz, 0 prehier).

15.kolo Nedeľa 27.5.2012 Tŕstie

Tŕstie - Šk fan-club Púchov 3:5 (3:4)

góly: Kopcík 2,Vician - Novosedliak 4,Remiš

zostava Fanclub : Turza-Moško,Ofúkaný,Kupka,Kadlec-Kučera,Klučka Ma.,Klučka J.,

Remiš-Novosedliak,Rosina(89 Bodorík)

Pokiaľ sa chcel Fanclub udržať v boji o titul potreboval na pôde nevyspytateľného Tŕstia bodovať naplno. Hráči Tŕstia nastúpili do zápasu s desiatimi hráčmi , čo Fanclub dokonale využil a po strele Remiša, ktorá prekĺzla brankárovi pomedzi ruky aj nohy a prieniku Novosedliaka bol v šiestej minúte stav stretnutia 2:0 pre hostí. Hráči Fanclubu si mysleli, že už je po zápase, ale Tŕstie sa nevzdávalo a po doplnení jednástym hráčom,ešte za stavu 0:1 sa hra vyrovnala, ba dokonca mali domáci viac z hry. O niekoľko minút sa Tŕstiu podarilo znížiť a dokonca po faule Kupku v pokutovom území a následnej penalte aj vyrovnať. Neprešli však ani dve minúty a Fanclub opäť vyhrával, keď sa peknou strelou spoza šestnástky presadil Novosedliak a pripísal si svoj druhý gól v zápase. Hráčom Tŕstia sa podarilo vyrovnať po rohovom kope, keď jeden z nich zostal pred bránou nepokrytý a pohodlne skóroval. Tento deň však patril Duškovi Novosedliakovi, ktorý ešte pred polčasovým hvizdom zavŕšil svoj hattrick a po priťuknutí od Janka Rosinu poslal Fanclub opäť do vedenia. Druhý polčas bol oveľa opatrnejší z obidvoch strán a nikto sa nechcel dopustit chyby. Obaja brankári boli takmer bez práce dlhé minúty a hra sa odohrávala najmä medzi šestnástkami. Potom sa však znova dostal k lopte náš oslávenec Dušan a fakt, že sa mu strelecká forma opäť vrátila potvrdil svojim štvrtým gólom v zápase a deviatym v sezóne a pohodlne zvýšil na 5:3 z pohľadu Fanclubu. Súper od tohto momentu rezignoval a skóre mohlo byť ešte priaznivejšie, keby v závere premenil pokutový kop brankár Turza. Zo zápasu si Fanclub odnášal množstvo pozitiv, najmä skutočnosť, že sa Dušanovi vrátila jeho strelecká forma a keď vezmeme do úvahy fakt, že odohral takmer celý zápas so zranením členka naskytuje sa nám otázka, čoho je tento chalan schopný pri stopercentnom zdravotnom stave. Sáď nám to predvedie už v najbližšom zápase s Lúkami, v ktorom bude mať Fanclub opäť vysoké ambície.

14.kolo Nedeľa 20.5.2012 16:30 hod Mestečko

Šk fan-club Púchov - Podmanín 4:2(3:1)

Turza - Moško,Kadlec,Kupka,Ofúkaný - Klučka Ma.(60 Novosedliak),Burianec,Kučera,

Klučka J.-Rosina(85Bodorík),Remiš

Fanclub v domácom prostredí body zadarmo nerozdáva o čom sa mohli presvedčiť v druhom jarnom domácom zápase hráči hosťujúceho Podmanína. Fakt, že v sobotu vybojovali slovenskí hokejisti postup do finále majstrovstiev sveta bol poznať aj na viacerých hráčoch, či už domácich alebo hostí. Najviac ale zrejme oslavoval brankár Podmanína, ktorý bol jednoznačne najslabším článkom hostí a aj jeho zásluhou Fanklub po niekoľkých minútach viedol už 3:0 a musel byť vystriedaný. O góly sa postupne postarali Janko Burianec, po individuálnej akcii Janko Rosina a opäť Burianec, ktorého priamy kop jemne tečoval pred brankárom Remiš. Veľká nervozita hráčov Podmanína a ich neustále nadávky smerom k rozhodcovi, pretrvávali počas celého zápasu. Dokonca aj  tréner súpera neustále zamestnával hlavného usporiadateľa Ivana Šúbika, ktorý ho musel neraz upozorňovať a napomínať aby sa správal slušne. Na ihrisku sa medzitým diali zaujímavé veci. Najskôr utrpel menšie zranenie po strete s hosťujúcim hráčom brankár Fanclubu Turza, ktorý musel väčšinu zápasu dohrávať s veľkým sebazaprením. Potom unikol po pravej strane útočník hostí a najlepší strelec súťaže Jakub Kostelanský a pripísal si svoj 15-ty gól sezóny. Hráči Podmanína od tohoto momentu postupne zvyšovali svoj tlak, obrana Fanclubu však ich nakopávaným loptám odolávala. Druhý polčas boli hráči Podmanína ešte nervóznejší, ako ten prvý a aj keď sa im podarilo znížiť na rozdiel jedného gólu, ich neustále nadávky smerom k rozhodcovi postupne vyústili až k červenej karte. Únava hráčov na oboch stranách bola s pribúdajúcimi minutami stále väčšia a aj keď Podmanín mal mierny tlak, Fanclub sa dokázal ubrániť a definitívnu podobu výsledku dala štandardná situácia Pištu Kučeru, ktorý prihrávkou presne našiel hlavu Janka Rosinu a ten svojím druhým gólom v zápase zvýšil na 4:2. V posledných minútach si zaspomínal na staré časy a pomohol naháňať obrancov súpera aj Braňo Bodorík, ktorý tak podobne ako Paľko Blaho minulý týždeň oprášil svoje zápasové kopačky. Výsledok posunul naše mužstvo opäť na druhú priečku a veríme, že ju už nikomu nepustíme, ak tak hráčom Lazov.

13. kolo Nedeľa 13.05.2012 16:30 hod. Bodiná

Bodiná - ŠK Fan-Club Púchov 2:2 (2:1)

Turza - Moško, Kupka, Blaho, Fúrik M., Klučka J., Burianec, Remiš, Kučera(c), Novosedliak (85 Mareček), Pišoja.

Už pred zápasom bolo jasné, že to Fanclub nebude mať ľahké, keďže chýbalo viacero stabilných hráčov základnej zostavy. Či už pre zranenia alebo pracovné povinnosti, trénerovi Marečkovi chýbali štyria hráči a aby bolo aspoň 11 hráčov musel byť povolaný aj nestárnúci motor dobrej nálady Paľko Blaho, ktorý svojim výkonom vôbec nesklamal. Bodiná nastúpila s veľmi mladým kádrom, ktorého vekový priemer bol na hranici 20 rokov a na domácej pôde chceli bodovať naplno. Počasie bolo priam ideálne, terén tiež v slušnom stave a Fanclub začal tak ako v predchádzajúcich zápasoch veľmi ofenzívne. Hráči sa však nestačili ani poriadne oťukať a po dvoch rýchlych góloch Tomanu v šiestej a dvanástej minúte prehrávali už 2:0. Sľubné šance si z hráčov Fanclubu vytváral najmä Dušan Novosedliak, ktorý dvakrát pálil tesne vedľa brány. Na dobrom čítaní hry kapitána súpera Nováka a brankára Mila končili spočiatku takmer všetky akcie Fanclubu, hráči však zostávali trpezliví a odmenení boli v 35 minúte, kedy po rohovom kope kapitána Kučeru znížil nepriaznivý stav presnou hlavičkou Janko Burianec. Hra Fanclubu bola celý prvý polčas poznačená zmenami v zostave, hlavne v obrane, kde si chalani pomerne dlho na seba zvykali. Druhý polčas začal Fanclub výborne a už v 48 minúte sa dočkal gólu, keď sa po akcii Burianca dostal k odrazenej lopte Pišoja a vyrovnal na 2:2. V premrhávaní sľubných príležitostí potom pokračoval Dušan Novosedliak, ktorý sa ani raz nedokázal trafiť do priestorov brány. Súper nebol taký nebezpečný ako v prvom polčase, v jednom momente však musel Palo Blaho zatiahnuť ručnú brzdu, keď prenikajúceho útočníka Bodinej fauloval tesne na hranici šestnástky a mohol byť rád, že inkasoval iba žltú kartu. Fanclub sa síce do konca snažil streliť víťazný gól, nepodarilo sa však a divácky veľmi atraktívny duel sa tak skončil nerozhodne 2:2.

12. kolo Nedeľa 06.05.2012 16:30 hod. Mestečko

ŠK Fan-club Púchov - Stupné 2:0 (1:0)

Ofúkaný - Klučka J., Šúbik (Moško), Kupka, Rosina, Klučka M., Burianec, Remiš, Kučera(c), Novosedliak (Mareček), Vyhnička.

Do zápasu na domácej pôde išiel Fanclub s jednoznačným cieľom zvíťaziť, aj keď mal ešte pred zápasom tréner neľahkú úlohu v podobe voľby náhradníka za brankára Turzu. Voľba nakoniec padla na jedného z najkúsenejších hráčov mužstva Jana Ofúkaného, čo sa ukázalo ako veľmi dobrý ťah. Hráči s vedomím, že potrebujú zvíťaziť a nesmú púšťať súpera na dostrel brány začali zápas veľmi dobre a hneď od úvodu si vytvorili tlak, ktorý pretrvával prakticky celý prvý polčas. V sľubných šanciach sa ocitlo hneď niekoľko hráčov, avšak obetavá hra súpera v obrannej fáze a chýbajúci kľud v koncovke domácich útočníkov a záložníkov zapríčiňovali, že sa Fanclub dlho nevedel presadiť. Ukľudnenie priniesol až gól Dušana Novosedliaka, ktorý sa po krásnej prihrávke od kapitána Kučeru ocitol sám zoči-voči brankárovi súpera a presne umiestneným lobom mu nedal žiadnu šancu. V závere prvého polčasu vyrobil veľkú hrubku stopér Šúbik, po ktorej sa najlepší strelec hostí rútil sám na bránu Fanclubu. Ten však svoju trošku zbrklú strelu z hranice šestnástky nedokázal namieriť medzi tri žrde. Do druhého polčasu nastúpil Fanclub s rovnakou jedenástkou, ako do toho prvého a hra oboch mužstiev sa prakticky nezmenila. Zhruba po hodine hry sa po súboji o loptu zranil Ivan Súbik a musel byť vystriedaný. Novým hráčom na ihrisku sa stal Martin Moško, ktorý zaujal miesto na pravej strane obrany a Jirko Klučka sa posunul na post stopéra. Včetci hráči na čele s dočasným gólmanom Ofúkaným sa snažili udržať čisté konto s vidinou troch bodov a flašky, ktorú Janko za čisté konto sľúbil. Ten musel loptu viackrát v druhom polčase boxovať od brány po nepríjemných centroch súpera. V jednej situácii dokonca predviedol aj svoju mrštnosť, keď ďalekonosnú strelu súpera smerujúcu k jeho ľavej žrdi bravúrne zneškodnil. Fanclub hrozil najmä po rohových kopoch, avšak žiadna z hlavičiek nenašla priestory brány. Zhruba 15 minút pred kncom sa podarilo hráčom Fanclubu konečne streliť druhý, ukľudňujúci gól. Po chybe obrancu hostí, ktorý loptu nešťastne naservíroval Jankovi Buriancovi presne na hlavu nemal brankár žiadnu šancu zasiahnuť. Hráči predviedli slušný disciplinovaný výkon a dúfajme, že sa touto výhrou začne podobná séria, akú Fanclub ťahal až do konca jesennej časti.

11. kolo Nedeľa 29.4.2012 16:00 hod Vrchteplá

Vrchteplá - ŠK Fan-club Púchov 2:1(1:0)

Turza - Klučka j., Kadlec, Kupka, Ofúkaný, Klučka M., Šúbik, Burianec, Kučera(c),

Rosina( Moško), Remiš.

Neskorší príchod niekoľkých členov zostavy, žiadna rozcvička a s tým spojená nervozita sa prejavili hneď v úvode zápasu, keď už po niekoľkých minútach hry hostia po rohovom kope a slabom dôraze hosťujúcich hráčov v pokutovom území dotlačili loptu za chrbát brankára Turzu. Fanclub sa v nasledujúcich minútach snažil hrať futbal, ale na ťažkom teréne a veľmi malom priestore sa veľmi zle kombinovalo. Celý zvyšok prvého polčasu sa preto niesol v duchu nakopávaných lôpt zo strany domácich a súbojov obrancov s útočníkmi. V závere polčasu mal sľubnú šancu Janko Burianec, tiesnený dvoma brániacimi hráčmi súpera však dokázal svoju strelu namieriť iba do dobre postaveného brankára domácich. Druhý polčas bol hneď v úvode poznačený zranením Janka Rosinu, ktorý po hlavičkovom súboji s jedným z obrancov súpera ostal ležať na trávniku s krvavým zranením pery. Musel vystriedať a následne bol prevezený do nemocnice. Bližšie informácie o jeho zranení zatiaľ nemáme, môžeme len dúfať, že to nebude nič vážne a zaželať mu skoré uzdravenie. Martin Moško teda nastúpil namieto zraneného Rosinu a Jirko Klučka sa posunul vedľa Remiša na hrot útoku. Fanclub si postupom času začal vytvárať prevahu, ktorá bola korunovaná peknou strelou Šúbika spoza šestnástky, ktorú brankár domácich vytlačil s vypätím všetkých síl na roh. Osudným bol pre Fanclub ďalší rohový kop súpera, po ktorom domáci zvýšili svoj náskok na rozdiel dvoch gólov. Desať minút pred koncom sa aj Fanclubu podarilo  streliť gól. Zaslúžil sa o to krásnym gólom z priameho kopu Pišta Kučera. Aj keď hráči zvýšili od tohoto momentu obrátky, rozhodca im svojimi pochybnými rozhodnutiami nedovolil vytvoriť si trvalejší tlak a na ďalšie body do tabuľky si tak hráči ešte minimálne týždeň musia počkať.

10.kolo Nedeľa 22.4.2012 16oo hod Orlové

Dynamo Orlov= - Šk fan-club Púchov 3:0(2:0)

Turza - Moško(46 Ofúkaný),Kadlec,Kupka,Šubik-Klučka Ma.(Burianec),

Klučka J.,Kučera,Remiš-Vyhnička M.(60 Rosina),Novodedliak

od75 min Medňanský

Fanclub šiel do prvého jarného zápasu s veľkým očakávaním a s jediným

cieľom -zvíťaziť. Hoci si počas celého zápasu vynútil miestami až drvivú

prevahu,jeho ofenzíva snaha bola jalová. Naopak domáci vyťažili z minima

maximum-ešte do prestávky využili dvierka v defenzíve Fanclubu na dva góly.

Do prestávky mal superšancu Novosedliak,no premárnil ju,rovnako aj Vyhnička.

Hoci bola v šatni v prestávke hrmavica a tréner spravil dve zmeny v zostave,

k zlepšeniu to neviedlo. TLak pokračoval,ale bez väčších šancí,naopak

Orlové pridalo aj tretí gól. Nedá sa povedať ,že by hráči nechceli,ale na

body treba výrazne pridať.

2.kolo Sobota 15.10.2011 15oo hod Mestečko

Šk fan club Púchov - TJ Vrchteplá 1:0(0:0)

Turza-Zbín(80 Moško),Ofúkaný,Kadlec,Kupka-Klučka Ma.,Kučera,Remiš(63Zágora),

Klučka J.-Rosina(46Kresáň),Novosedliak(88Medňanský)

V chladnom počasí sa v prvom polčase nehral futbal,bola to len prekopávaná,

kde aj zásluhou vetra mala miernu prevahu Vrchteplá. Hostia mali po veľkom zaváhaní

po rohovom kope Martina Klučku. V 65 minúte mali po šatndartke veľkú

šancu na vyrovnanie hostia,ale skvelým vybehnutím zachránil Braňo Turza.

Napriek tesneému vedeniu sa Fanclub nestiahol a do svojho súpera búšil,

streleckou aktivitou hýril najmä Novosedliak,ktorý na bránu súpera vyslal

7 striel!!!  Famózný brankár hostí bol však nepriestrelný,keď najmä zákrok

pri Kupkovej strele bol učebnicový. Hostia mali šancu na vyrovnaie

až v nadstavenom čase,keď zahrávali priamy kop z hranice šesnátky,

našťastie mierili mimo a mohli tak vypuknúť oslavy z nádhernej jesene...

1.kolo Nedeĺa 9.10.2011 143o hod Mestečko

Šk fan-club Púchov - Dynamo Orlové 4:1(2:0)

dosiahol čistý hattrick. o tri minútky zdramatizoval zápas Jirko Klučka,

ktorý naservíroval ľahkú loptu súperovi,ktorý ňou nepohrdol aznížil na 3:1.

Našťastie v 72 minúte Kučera priamo z rohu zvýšil na konečných 4:1.

Pomer šancí bol možno na výsledok 9:3... Týmto víťaztvom sa Fanclub

posunul už na 2.miesto.

9.kolo Nedeľa 2.10.2011 143o ho Lazy pod Makytou

Lazy pod Makytou - Šk fan-club Púchov 2:3 (1:2)

Turza- Zbín(60Kresáň),Kadlec,Kupka,Ofúkaný-Klučka Ma.Klučka J.(65Mareček),

Kučera,Šubik-Novosedliak(85Medńanský),Remiš

Derby sa hralo vo vybičovanej atmosfére. Úvod bol fantastický-už v 1 minúte

vybojoval pri čiare loptu Novosedliak,posunul ju Kučerovi,ktorý centrom našiel

Remiša,ktorý hlavou otovril skóre! Domáci ,ktorí hrali "12" vyrovnali

v 20 minúte po vymyslenom priamom kope z 25 metrov,ktorý skvele

vyrazil Turza no nikým nekrytý domáci hráč sa už z dorážky nemýlil-1:1.

8.kolo Nedeľa 25.9.2011 113o hod Mestečko

Šk fan-club Púchov - Šebešťanová 3:2(2:2)

ktorý však psosunul loptu povedľa brankára,ale povedĺa bránky. Záverečných

5 minút sa hralo ,už len bránkou hostí,tri rohy znamenali veľké nebezpečenstvo

pre hostí,fanclub výborne zachytával odkopy a súpera doslova dusil.