Ondrašíkom,ktorý zaskočil chýbajúcich brankárov. Zápas sme začali skvele,

keďže už v 2 minúte vypadol dlhý center Burianca brankárovi z rúk priamo

na kopačky PAvlisa,ktorý poľahky otvoril skóre 0:1. Skorý gól nám skôr ublížil,

naša jednoznačná dominancia v smere na súperovú bránku. Finálna fáza

bola však žalostná,keďže sa v zakončení príliš špekulovalo aj v totálnych tutovkách,

vynikal v tomto najmä Burianec. Domáci boli v prvom polčase takmer neškodní.

V samom závere sa Fanclub predsa len dočkal gólu,keď Remiš kuríozne od

brvna zvýšil na 2:0. Prvá polovica druhého polčasu bola kópiou toho prvého,

s jednou zmenou,keď domáci potrestali nedôraz obrany Fanclubu ,keď Ondrašík

vychytal skvele priamy kop,i následnú dorážku,no na druhú dorážku nemal

nárok. Po tomto góle predsa len Fanclub zvýšil obrátky a Pavlis zvýšil na 3:1.

Domáci mali ešte jednu šancu ,ale Ondrašík ju výborným vybehnutím skvele zmaril.

V 70 minúte Kučera ďaľším kurióznym gólom od brvna zvýšil už na 1:4. Od tohto

gólu sa domáci zosypali a potom to už bola len exhibícia Fanclubu. Hattrik vsietil Novosedliak

a gól pridal ešte Remiš. Okrem týchto gólov zahodil Fanclub ďaľšie tutovky,pričom v tomto

vynikol "Bodorík" ,ktorý trikrát ukázal ,že s dá zahodiť aj nezahoditeľné  potvrdil

prečo je Kuželom... V tréningovom tempe sa tak zrodilo zaslúžené vysoké víťaztvo Fanclubu.

nedeľa 6.8.2017 18:00 Udiča

Udiča - Šk fan-club Púchov 2:1(1:0)

Turza-Slávik Miro,Šedík,Makas D.,J.Klučka-Burianec,Kučera,Ma.Klučka,S.Makas-

Bodorík,Novosedliak striedal Hriadel

Na ihrisku účastníka 6.ligy sme vybehli bez šestice hráčov. Premiérovo sa na ihrisku

objavil Martin Klučka . Fanclub začal zápas veľmi dobre a už v 2 minúte trafil po priamom

kope Samo Makas tyč.  V ďaľších minútach sa hral medzišesnátkový futbal bez

šancí na oboch stranách. Od 20 minúty získali domáci predsa len viac z hry a v 30 minúte

sa dočkali i vedúceho gólu keď po aute zostal voľný hráč,domáci rýchlo zakombinovali

a vsietili gól. Napriek prevahe však finálna fáza Udiče bola zlá a tak k priamemu

ale zvnútra šesnátky mieril len do brankára. V 75 minúte po presovaní

poslal do brejku Bodorík Novosedliaka ,ktorý s prehľadom znížil na 2:1.

Šk fan-club Púchov - Dulov 7:3(3:0)

Turza-Šedík,Koyš,Klučka J.,Makas D.-S.Makas,J.Remiš,Galovič,Burianec-Novosedliak,PAvlis

stiedali: M.Makas,Slávik Miro,Král,Pšenák

Fanclub nastúpil takmer kompletný ,keď do zápasu nezasiahol len čerstvo zranený Kučera

a Hriadel. V drese Fanclubu sa predstavili aj nové akvizície Galovič a Michal Makas.

Fanclub vstúpil do zápasu aktívne bez rešpetku. Hostia ,ktorí mali silné technicky vybavené

individuality hynuli pravé na prílišný individualizmus a tak ich snaha končila ďaleko

pred šesnátkou. Skvelé vysunutie PAvlisom Novosedliaka  Dušan premenil na úvodný

gól Fanclubu. Dlhý odkop z obrany Fanclubu hosťujúci obranca podbehol a PAvlis

tak v brejku si vychutnal brankára hostí a bolo 2:0. Tesne pred prestávkou po rohu

zvýšil Burianec už na 3:0! Krátko po prestávke trafil z brejku tyč Novosedliak následne

ešte zabojoval a do siete poslal nekompromisne Michal Makas - 4:0! Tempo zápasu

potom poľavilo a Fanclub sa dopustil viacero chýb. Po odraze lopty sa dostali k slovu

aj hostia a znížili na 4:1. ďaľšia kombinácia Fanclubu na konci ktorého bolo zakončenie

Michala Makasa a vedenie už 5:1! Hostia znížili z rýchlecho protiútoku na 5:2.

Vzápätí si nevšimol Galovič vybehnutého Turzu a poslal malú domov do vlastnej

siete k tyči a bolo už len 5:3. O dve minúty však  vyslal jedovku Koyš,ktorú brankár

vyrazil ,Tono si ju dobehol a poslal center na Pavlisovu hlavu 6:3. Fanclub mal v druhom

viacero šancí na skórovanie,za zmienku stojí krásna kombinácia na konci ktorej bol Remiš mktorý však zblízka vysoko prestrelil. V závere zápasu sa ešte pohral s obranou i brankárom

Pavlis a upravil na konečných 7:3!

UTOROK 18.7.2017 18:00 D.Kočkovce

Dolné Kočkovce - Šk fan-club Púchov 3:2(3:0)

Slávik Miro-Šedík,Pšenák,Koyš,Makas D.-Makas S.,Klučka J.,Remiš,Burianec-Novosedliak,

Pavlis striedali: Kučera,Král,Bodorík

Na zápas nastúpili obemužstvá taker kompletné a tak sa dal čakať solídny zápas.

Domáci nastúpili posilnený s Milošom Pšenákom,ktorý ako sa ukázalo bol rozhodujúcim

článkom na ihrisku.. Fanclub vstúpil do zápasu odvážne,keď využil podcenenie domácich

q prvých 15 minút bol lepším mužstvom. Rýchla kombinačná hra priniesla tutovky

Pavlisa,ktorý mieril vedľa,Novosedliak ,ktorý trafil tyč. Od 15 minúty sa objavili

nepresnosti nášho teamu ,ktoré trestal domáci team rýchlymi protiútokmi,

ktoré však gólové ovocie neprinieslo. Problémy robil najmä Pšenák a Číňan.

V 30 minúte mohlo udrieť na druhej strane ,ale Novosedliak zblízka neprekonal

Valacha. V závere polčasu katastrofálna štvorminútovka Fanclubu! Najskôr stratil

D.Makas loptu na šesnátke a Pšenák poslal nekompromisne domácich do vedenia.

Hneď po rozohrávke sa M.Pšenák presadil medzi T.Pšenákom a Koyšom a zvýšil

na 2:0. O dve minúty S.Makas stratil loptu a z protiútoku nikým nekrytý

M.Pšenák hattrikom zvýšil na 3:0!. V druhom polčase sa obe mužstvá snažili

skórovať ,aj keď kvalita hry upadla. Domáci boli najbližšie ku gólu v 60 minúte,

keď zlé vyboxovanie Slávika vykopol z čiary nožničkami Koyš. V 75 minúte

sa pohral s obranou Pavlis a naservíroval pred praázdnu branku Novosedliakovi,

ktorý pohodlne znížil na 3:1. o päť minút dostal opäť výbornú prihrávku Novosedliak

a znížil k tyči na 3:2. Fanclub sa snažil vyrovnať,ale Valach strely spoza šesnátky