Priprava Jar 2011

Príprava jar 2011:

3.4.2011 Červený Kameń-Šk fan club púchov 3:1(1:1)

Bednár-Ivan(60Vongrej),Kadlec,Zbín,Moško-Kučera,Klučka J.,Klučka Ma.,Kresáň-Paliesek,Rosina

v generálke na súťaž podal Fanclub najslabší výkon v súťaži. Chybujúca záloha a neexistujúci

útok posadil domácich na koňa,ktorý mali počas celého zápasu veĺkú prevahu. Aj keď

fanclub palieskom vyrovnal,bola tohrôza. Štandart odohrala obrana a brankár Bednár.

Ak chce mužstvo zlepšiť svoj obraz,musí zmeniť prístup k tréningom a k zápasom!!!!

27.3.2011 Mestečko 1515

Šk fanclub Púchov - Fk Beluša B 2:1(2:1)

Bednár-Ofúkaný,Moško,Medňanský,Kadlec-Klučka Ma.,Mareček,Klučka J.,Kučera-Vongrej,Paliesek

V prestížnom prípravnom zápase nastúpil fanclub v zdecimovanom zložení,keď mu z viacerých

príčin chýbalo 5 hráčov základnej zostavy a k dispozícii bolo len 11 hráčov vrátane chorého

Palieska a 51 ročného trénera Marečka. Napriek tomu fanclub nezačal zápas zle a už v 15

minúte prekvapil Kučera technickou strelou z 30 metrov Turzu a bolo 1:0. Tento moment

zaskočil Belušu a Kučera mal ďalšie dve dobré strely. Po typických špeukulácia "Kapsíka"

mala Beluša 3 dobré šance,vrátane samostatného nájazdu,no gól nedala. V 30 minúte

vyšla hosťom pekná kombinačná akcia po krídle ktorá skončila vyrovnávajúcim gólom.

V 37 minúte dlhý pas Medňanského našiel Kučeru,ktorý naservíroval gól pre MArtina

Klučku a bolo 2:1. Druhý polčas mala Belušaúzemnú prevahu aj vďakamnohým pokazeným

prihrávkam fanclubu. Jej ofešnzíva však končila pred šesnátkou. Jedinú šancu na

skórovanie mal Ondrašík,no mieril sám pred brankárom vedľa. Fanclub sa dostal

do naznáku šancí až vzávere zápasu. Napriek tomu sa zrodilo prekvapivé víťaztvo

nad účastníkom 2.triedy.

13.3.2011 Mestečko 15oo hod

Šk fan-club Púchov - Červený Kameň 1:1(0:0)

Bednár-Medňanský,Klučka J.,Moško,Ofúkaný-Kučera,,Klučka Ma.,Kresáň,Jano,-Rosina(Tomáš),

Paliesek(Vongrej)

Zápas ovplyvnil veľký vietor. Fanclub vstúpil do zápasu lepšie a vytvoril si územnú prevahu,

ale bez nejakej vyloženej príležitosti.Od15 minúty sa hra vyrovnala a postupne vznikli na oboch

stranách šance. Na strane fanclubu mal 3 veľké šance Jano Rosina,ale nebolúspÚvod druhého

polčasu patril opäť fanclubu,ale z územnej prevahy nezapršalo. V 60 minúte podrazil obranca

hostí v šesnátke Jana a z penalty otvoril skóre Kučera. V 70 minúte nevyšla fanclubu ofsajdtaktika

a z brejku Kameň vyrovnal. Aj keď sa na oboch stranách objavili šance skóre sa už nemenilo.

6.3.2011 Dohňany 153ohod

Dohňany - Šk fan-club Púchov 5:0(2:0)

Turza-Vongrej,Kresáň,-Klučka J.,Medňanský-Kučera,M.Klučka,Paliesek,Remiš-Rosina,MAreček

Fanclub nastúpil na tento zápas po náročnom fyzickom sústredení na Čertove,keď ešte

ráno mal tréningovú jednotku.Zápas sa hral v silnom vetre,pričom jeho silu využili v prvom

polčase domáci,a aj vďakatomu mali Dohňany územnú prevahu ,ktorú korunovali dvoma

gólmi v závere polčasu po štandartných situáciach,ktorých bránenie fanclub vôbec nezvládol.

Druhý polčas začal Fanclub vo veľkom štýle a v 15 minútach mal Rosina dve a Mareček

jednu supešancu,obaja však zaváhali. V 60 minúte musel odstúpiť pre krvácanie z hry

Remiš,plus začali sa prejavovať následky sústredenia čo domáci využili na ovládnutie

hry a strelenie gólov. V posledných 15 minútach odstúpil pre zranenie aj Kučera.

V posledných 5 minútach mal fanclub niekoĺko štandartiek ,ktoré však nevyužil.

27.2.2011 153o hod Lednica

FK Lednica - Šk fan-club Púchov 4:1(0:1)

Turza-Ďurovec(70Bodorík),Klučka J.,Kadlec,Moško-Klučka Ma.(46Vongrej(80Mareček)),Kresáň(26Filiač),Ondrašík,Nosál-Rosina,Blaho(50Kresáň)

Kvôli absencii viacerých hráčov nastúpil proti kvalitnému súperovi fanclub doplnený

4 hráčmi belušského béčka. Domáci boli počas celého zápasu technickejší s územnou

prevahou. V prvom polčase mala Lednica síce územnú prevahu ,ale vďaka výbornej

obrane,v ktorej kraľoval Kadlec si nevypracovala žiadnu tutovku.Naopak v 20 minúte

po centri Blaha bol podrazený v šesnástke Klučka a z nasledujúcej penalty poslal

Kresáň fanclub do vedenia. Snaha Fanclubu v ofenzíve končila vždy pred šesnátkou

kvôli zlyhaniu finálnej fáze.V druhom polčase domáci zvýšili tlak,dvakrát nastrelili tyč,viac

krát zachránil v bránke Turza. V 60 minúte zaváhal v obrane Filiač a domác útočník poĺahky

vyrovnal. O 3 minútky Kreesáň naservíroval domácim ako na podnose ďalšiu šancu

a domáci viedli 2:1. od tohto momentu začal hrať fanclub hurá systém a domáci

si vypracovali niekoľko šancí,z ktorých ešte dvakrát skórovali. fancub svoje 3

dobré šance neremenil,preto nakoniec odchádzal z ihriska z vysokou prehrou.

20.2.2011 14oo hod Mestečko

FC púchov - Streženice 2:5(0:3)

Bodorík-Šubik,Moško,Vongrej,Kalus P.-Kučera,Kalus L.(45Ma.Furik),Kresáň,Klučka J.-Rosina,Paliesek

V druhom zápase prípravy nastúpil proti fanclubu Streženický dorast posilnený 3 hráčmi

mužov na čele s najlepším strelcom 2.triedy Robom Šprtom. Úvodných 10 minút bolo vyrovnaných

s náznakom šancí fanclubu,ktorých vrcholom bolo nastrelené brvno Kučerom. Od tohtom momentu

prebrali iniciatívu Streženice,ktoré využívali chyby v rozohrávke fanclubu a fatálne chyby

v obrane.  Do prestávky ich dokázali potrestať 3xkrát. Po prestávke získal fanclub miernu

prevahu,vypracoval si i šance,ktoré však nepremenil,napak ďalšia hrubka v obrane znamenala

4 gól Streženíc. V 60 minúte znížil Šubik hlavou na 1:4 po centri Kučeru. V 70 minúte opäť

trestali chybu fanclubu Streženice. Na 2:5 znížil J.Rosina. Fanclub si do záveru zápasu vypracoval

ešte ďalšie šance,ale gól už nevsietil. Z vysokého víťaztva sa zaslúžene tešili Streženice.

13.2.2011 16oo hod Brumov umelé ihrisko pri umelom osvetlení 3x35 min

Kovo Beluša B - Šk fan-club Púchov 5:3(0:1,0:1,5:1)

Bednár - Šubik,Moško,KlučkaJ.,Kalus L.-Kučera,Kresáň,Klučka Ma.,Remiš-Rosina,Paliesek

striedali:Mareček,Blaho

Tento zápas mal pre fanclub viacero premiérových príchutí-po prvý krát odohral zápas

v zahraničí,poprvý krát hral zápas na umelej tráve a bol to zároveň premiérový zápas

v jarnej príprave. A aby tých premiér nebolo málo,tak premiéru v drese fanclubu

si odbili Gombár v bráne,Šubik a Miloš v poli,ktorí by mali byť posilami fanclubu.

Fanclub začal tento zápas výborne,keď hlavne hra zálohy dominovala a tak dostala

súpera pod veľký tlak z čoho pramenil gól Rosinu v prvej tretine zápasu. Rovnaký

priebeh mala aj druhá tretina,počas ktorej vsietil gól Miloš.V posledných desiatich

minútach sa začala prejavovať širšia lavička Beluše ,keĎže fanclub začal fyzicky

odpadávať,čo sa naplno prejavilo v poslednej tretine kde už Belušská rezerva

jasne dominovala,čoho odrazom aj jej piatimi strelenými gólmi. Treba však povedať,

že keby sa hralo miesto 105 minút ,len klasických 90,zvíťazil by fanclub...