PRÍPRAVA LETO 2010

8.8.2010 11oo hod Dohňany(dorast) - )Šk fan-club Púchov 2:5 (0:1)
Turza-Moško,Medňanský(30Mareček),KadlecKlučka J.,-Kučera,Klučka Ma.,Kresáň,Remiš,-
Rosina Ján,Škrko

V generálke na súťaž nastúpil fanclub už s novou posilou v bráne s Beluše-Braňom Turzom.
Fanclub na dobrom teréne hral od úvodu s chuťou,kombinoval a vypracoval si veľké
kvantum šancí,ktorých hlavným spalovačom bol Janko Rosina. Jeden krát sa fanclub
predsa len radoval. V závere polčasu sa fanclub dopustil behom minúty troch hrubiek,
Dohňanci však neskórovali. Druhý polčas po preskupení formácii a vymýšlaní jednotlivcov
nebol tak kvalitný zo strany fanclubu,napriek tomu Rosina zvýšil na 2:0. Dohňany však
vzápätí potrestali dve hrubky a vyrovnali na 2:2. Fanclub opäť zabral,mal šnacu za šancou,najmä
Mareček zahodil aj nemožné. V poslednej dvadsaťminútovke sa prejavila výrazne lepšia kvalita
fanclubu,ktorý vsietil 3 góly. Bol to dobrý zápas kde sa spoznávali noví hráči.

1.8.2010 (nedeľa) o 103o hod Šk fan-club Púchov - Červený Kameň 1:6(1:1)
Bodorík-,Blaho,Leško(15Kukosa),Mareček,Škrko-Kučera,Kresáň,Moško,Č.Kameň,Č.Kameň
Fanclub nastúpil na zápas doslova s torzom hráčov,veď kvóli absencii 10!!!hráčov museli hrať
aj diváci z Červeného Kameňa a rozhodca ktorý mal pískať zápas!!! Napriek tomu v prvom polčase
to bol vyrovnaný zápas s miernou prevahou hostí. Na vedúci gól hostí dokázal odpovedať Kresáň,
ba v poslednej minúte sme snastrelili žrď. V druhom polčase sa prejavila "zlátanina" fanclubu,
i fyzické odpadnutie,čo vyuzžili hostia v silnej desaťminútovke 55-65 na vsietenie 4 gólov.
Až do konca zápasu mali priebeh pod kontrolou. Pozitívom zápasu bol návrat Kučeru po zranení
a i veľmi dobrý výkon Blaha,ktorý sa opäť vracia k mužstvu.

25.7.2010(NEDEĽA) 18oo hod Červený Kameň-Šk fan-club Púchov 2:1(0:0)
Bodorík-Moško,Kalus P.,Medňanský,Klučka J.-Kalus L.(20Furik Mi.),Kresáň,Remiš,Klučka Ma.-
Rosina(25Cichák),Gombár
Fanclub nastúpil na zápas s viacerými absenciami hráčov,ale už s 3 novými hráčmi  s H.Breznice.
Úvodných 15 minút patrilo fanclubu,keď domácim doslova nepožičali loptu,bohužiaľ útočná snaha
končila pred šesnátkou.Potom prebrali iniciatívu domáci ,ktorí si vypracovali3 výborné šance
s ktorými si však brankár poradil. Druhý polčas bol opäť pod taktovkou domácich,ale stále
neveli prekonať brankára ani s vyložených šancí. V 65 minúte sa na druhej strane rútil sám
na brankára Rosina,mieril však len unáhlene do nôh. V 72 minúte otvoril skóre Gombár,
ktorýhlavou mieril povedľa brankára do siete. V 82 minúte sa dočkali konečne aj domáci,
keď vyrovnali aj sprispením ofsajdu. V 89 minúte nechala púchovská obrana osameteného
Dohňanského,ktorý hlavou so siemich metrov nedal brankárovi šancu a strhol víťaztvo
na stranu Kameňa. V poslednej minúte mohol vyrovnať Rosina,keď sa ocitol sám pred brankárom,
ale situáciu nezvládol.

24.7.2010 (SOBOTA)medzinárodný turnaj v Střelnej od 13oo hodiny
Smoliky(ČR)-Fanclub 2:0(1:0) semifinále turnaja
Kombinovaný team fanclubu a Lysej (z fanclubu Maco,Cichák,Klučkovci a Kresáň) mal počas
celého zápasu prevahu,vypracoval si i niekoľko šancí,ale neúspešne. Domáci boli efektívnejší
a zaslúžene postúpili do finále.
Dohňany-Fanclub 2:1(2:0)
Dohňanci potrestali dve zaváhania fanclubu a do polčasu viedli 2:0. V druhom polčase fanclub
zvýšil obrátky a mal miestami drvivý tlak. Znížil na 2:1,zahodil veľa šancí,vrcholom bola
nepremenená penalta,preto nakoniec obsadil až posledné miesto.

18.7.2010 finále turnaja v Zubáku
Dolná Breznica-Šk fanclub 3:0(1:0)
Bodorík(3 min Cichák)-Kukosa,Maco,Moško(50Bodorík),Klučka J.-Kučera(Motaj),Kresáň,Kuchta,Klučka M.-
Glézl,Ofúkaný
Účastník 2.triedy bol pre fanclub prisilným sústom. Už v 2 minúte zbytočne fauloval v šesnátke J.Klučka.
Nasledujúcu penaltu Bodorík vyrazil ,chytil aj dorážku ,pri ktorej ho však zranil útočnik a do brány
šiel Cichák. V 10 minúte si púchovská obrana nedal pozor a Breznica strelou spoza šesnástky
otvorila skóre. O minútku mal vyrovnanie na hlave Kresáň ale mieril vedľa. Breznica mala po celý
zápas územnú prevahu. V 10 minúte druhého polčasu mal fanclub obrovskú šancu,keď sa takmer
pred opustenou bránou ocitli traja hráči ,ale Glézl miesto prihrávky lepšie postavenému hráčovi
zvolil zakončenie pätičkou,trafil však len špičku kopačky brankára. Trest prišiel 12 minút
pred koncom,keď fanclub už hral bez zraneného Kučeru. Breznica hrala po celý zápas neprimerane
tvrdo načo doplatili 3 hráči fanclubu zranením. 8 minút pred koncom Breznica tretím gólom
rozhodla o víťaztve. 5 minút pred koncom sa zaskvel Cichák ,ktorý chytil ďaľšiu penaltu Breznice.
Fanclub aj na priek prehre môže byť s vystúpením na turnaji a nebyť úzkeho kádru a zraneniam
mohol turnaj i vyhrať.

18.7.2010 semifinále turnaja v Zubáku
Lednické Rovne(starí páni) - Šk fan-club Púchov 1:1(1:0) na pk 5:6
zostava fanclub: Cichák-Moško,Blaho(31Kresáň),Maco,Škrko -Klučka J.,Kadlec,Kuchta,Kučera-Glézl(31
Klučka M.),Ofúkaný
Lednické Rovne sa od úvodu prezentovali presnou kombinačnou hrou s častou strelou. V 8 minúte
si fanclub nedal pozor a rovňanci s hranice šesnástky krížnou strelou k tyči otvorili skóre.V 15 minúte
mohol vyrovnať Glézl,ale zblízka mieril nad. V 20 minúte spolmetra!!! vysoko prestrelil Kadlec.Od
20 minúty získal fanclub prevahu.miestami až drvivú s viacerými príležitosťami,ktoré však ostali
na ocot. O výsledku sa rozhodlo tri minúty pred koncom,keď po kikse Kadleca sa rútili
Rovňanci na Cicháka,ale ani na dvakrát ho neprekonali.Vzápaätí na druhej strane po priamom
kope hlavou vyrovnal Kresán. V penaltovom rostrele sa v stvrtej sérii pomýlili starí páni.
V piatej sérii mal na kopačke mečbal Maco,jeho strelu však brankár chytil. V siedmej sérii
rovňanci opäť mierili do tyče a tak sa zaslúžene tešil z postupu do finále fanclub.

11.7.2010 Nové Sady - ŠK fan club Púchov 7:1 (1:0)
Cichák-Zbín,Bodorík,Maco,Blaho-Kučera,Moták,Klučka J.,Klučka .M.-Kalus L.,Mareček
Fanclub nastúpil na premiérový zápas v letnej príprave na novú sezénu v zdecimovanom
zložení. Zranenia,pracovné povinnosti a dovolenky spôsobili,že chýbalo 8!!! hráčov základnej
zostavy.Najmä zloženie obrany vytvorilo trénerovi  vrásky. Prvý polčas  sa hralo takmer
stále pred bránkou fanclubu,ale bez gólového zápisu. V 25 minúte po priamom kope ,domáci
po kombinácii  dotlačili loptu do brány. V 30 minúte sa rútil J.Klučka sám na brankára,
ktorý však vystihol jeho klučku.V 40 minúte mohol vyrovnať z brejku Mareček,ale brankár jeho
lob vytlačil na roh. V druhom polčase domáci prestriedali,naopak v pekelnej horúčave
fanclubu ktorý nemal nikoho na striedanie ubúdali sily. Rozhodujúca bola päťminútovka
v polovici druhého polčasu v ktorej vsietili štyri góly. Fanclub mal viacreo šancí,ale ujala
sa až hlavička Motáka po rohu M.Klučku,ktorou upravil na konečných 7:1. Dobrý súper
hrajúci slušne v krásnom areáli na výbornom trávniku zvíťazil zaslúžene vysoko.
PRÍPRAVA JAR 2010
17.4.2010 o 18oo hod Dohňany dorast-Šk fan club Púchov 0:7(0:2)
Bodorík-Moško,Blaho,Klučka J.,Klučka M.-Kalus L.,Kresáň,Kučera,Moško-Cichák,Michňo
góly: Kalus L.2,Kresáň2,Michňo,Cichák,Škrko
V generálke na majstrák mal k dispozícii tréner Mareček vačšinu hráčov a mohol tak skúšať
namiešať tú správnu zostavu. Prvý polčas bol v jeho podaní rozháraný,no napriek tomu si
vypracoval veľa šancí ,ujalo sa ý hlavičkové zakončenie Lukáša Kalusa. Druhý gól vsietil
5 minút pred koncom polčasu Škrko. Druhý polčas po miernom premixovaní zostavy
sa hra fanclubu výrazne zlepšila. Len Lukáš Cichák sa ocitol v siedmich vyložených šanciach!!
Premenil až tú poslednú... Medzi 55 - 70 minútou hral fanlcub dobrý futbal,dobre kombinoval,
vytváral si šancu za šancou,z torých premenil 3. Dohňany boli slabým súperom,preto aj po
poľavení inkasovali ešte dvakrát.

4.4.2010 o 16oo hod Červený Kameň-Sk fan klub Púchov 3:1(2:1)
Cichák-Mareček,Klučka J.Blaho,Moško-Kučera,Klučka Ma.,Kresáň,Glézl,Edo,Kameňanec
Fanclub nastúpil v tomto zápase v doslova pozliepanej zostave,veď domáci nám museli požičať
dvoch hráčov a prvýkrát v živote hral veľký futbal Edo. Napriek tomu sa fanclub ujal vedenie
zásluhou gólu Glézla. Neskôr však sa prejavilo komplikované zloženie mužstva,čo využili
domáci ešte do polčasu na strelenie dvoch gólov. V druhom polčase mali viac z hry domáci,
napriek tomu mal šance aj fanclub ,ale zo streleného gólu sa tešil len Kameň. Snáď to bolo
naposledy,keď sa to takto lepilo...

28.3.2010 o 113o hod Sk fanclub Púchov-Beluša B 1:4 (1:0)
zostava: Bodorík-Mareček, Blaho, J. Klučka, Ofúkaný-Kalus L., Kučera, Ma.Furik, Klučka Ma.,-Cichák,
Crouch striedali: Rosina, Kresáň, Vongrej
Fanclub nastúpil Na zápas priamo z náročného sústredenia proti superi mladému behavému.
Úvodných 10 minút prvého polcas patrilo hosťom, ALE ich strelecká aktivita alebo efektívna.
Fanclub sa potom začal viac presadzovať po krídlach vypracoval si aj šance. Po ruke hostí poslal
Fanclub do vedenia z trestu Lukáš Kalus.Do polcas mohol fanclub este dvakrát skórovať, ALE
Stav sa nemenil. V druhom polcas sa zmenil vyývoj hry, keďže Nový tréner fanclub si chcel oťukať
všetkých hráčovho tiež sa v nohách objavila únava z makačky. Napriek tomu nebyť zbytočných
chýb Ci uz v defenzíve, alebo v rozohrávke, skóre sa nemusel meniť. Treba však povedať, Zo
hostia Boľího v druhom polcas naozaj lepší zaslúžene zvíťazili.

21.3.2010 o 153o hod Fan Club Púchov-Červený Kameň (3.a trieda muži) 3:2 (2:0)
góly fanclub: Vlastný, Cichák, Kalus L.
zostava: Kresáň-Klučka J., Blaho, moške, Mareček-Klučka M., Kučera, Kadlec, L. Kalus-Cichák, Bodorík
Fanclub sa na zápas edited by pozliepal, ved do brány musel ist chory Tono Kresáň do útoku obaja
brankári-Bodorík s Cichákom. Na druhej Strane Obrana Záloha hrala vcelku zložení v dobrom. Hoci
mal Kameň v prvom polcas územnej prevahu, jeho útočná snaha Vďaka dobrej defenzívnej práci
fanclub končila pred šesnástkou av prvom polcas neletela Na Kresáňa Ani jedna strela! Naopak
v 30 minút po napádanie fanclub pri rozohrávke Obrancov si hostia pomohli faulom snasledujúceho
priameho Kopu Milana Marečka tiesnený obrancov hostí prehlavičkoval svojho brankár Fanclub viedol
1:0. V 40 minúte Opat útočníci narušili fanclub rozohrávku hostí L. Cichák aj tak šťastím s ťažkého
uhľa zvýšil Na 2:0. V druhom polcas v 58 minúte po aute Cicháka zvýšil L. Kalus zblízka Na 3:0.
Od 70 Minúty Fanclub fyzicky odpadol, vpredu nepodržal loptu Kameň sa Dostál do tlaku.10 minút
pred koncom znížil na 3:1 a 3 minúty pred 3:2 koncom Na. Na viac mu uz však nezostalo ČAS Fanclub
sa tešil z víťaztva.

17.3.2010 o 16oo Lednica (Dorast)-Fan klub Púchov v Lednici

11.3.2010 o 16oo Dolné Kočkovce (Dorast)-Sk fan-klub Púchov 7:0 (1:0)
zostava Fanclub: Bodorík-Michna, Kalus P., Blaho, Crouch-Kučera, Kresáň, Furik Ma., Cichák-P.Rosina, Kalus L.
striedali: Klučka J., Mareček, Furik Ma., Vongrej

Na ťažkom teréne odohral fanclub Zlý zápas v ktorom pokazil vela prihrávok. V prvom polcas sa Dostál
ľan trikrát do blízkosti brány. Domáce Mali v prvom polcas 5 vyložených šancí, ujala sa však ľan strela
Z 22 metrov, ktorá prekvapila Bodoríka. Vyrovnanie mal Na kopačky Cichák, ALE jeho strelu vyrazil brankár.
Druhy polčas sa ako strriedalo Na hokeji, Čo vyvolalo chaos v rozostavení fanclub, Čo Domáce využili
Na strelenie golov. V drese fanclub podal štandartné celkom dobrý výkon ľan Jar Michna ...

6.3.2010 Sk Fanclub Púchov - Dolné Kočkovce (muži 2.trieda) 3:3 (2:2)
zostava Fanclub: Bodorík-moške, Klučka J. Blaho, Crouch,-Klučka M., Kresáň, KlučkaĽ., Kučera-Kalus L., Vongrej
striedal Michna. Zápas rozhodoval Maco.
Hostia od úvodu zápasu zatlačil fanclub k jeho brána, ale ich aktivita končila Na šesnátke, prípadne
neúspešnú streľbou. V 10 Minúty po ojedinelom brejku mal vyloženej šance M. Klučka, mieril však
ľan do brankár hostí. V 20 minúte vybojoval loptu L. Kalus potiahol k šesnástke, kde nahral osamotenému
Vongrejovi, ktorý s kľudom Angličana otvoril skóre. Po naivnej chybe púchovského obrancov ... z brejku
hostia vyrovnali Na 1:1. Od tohto momentu sa hra vyrovnala av 30 minúte po vysunutí Kresáňom
Strelou z prvej zvýšil L. Kalus Na 2:1. Ba o pat minút mal superšancu Kresáň, nie jeho zakončením bolo
žalostné. V 35 minúte hostia zblízka vyrovnal na 2:2. Úvod druhého polcas patril jasne Kočkovciam,
ktoré nepustili Fanclub Na svoju polovicu. Ich Šance však dlho zostali nevyužité. Az v 70 minúte sa
presadil ICH útočník, KED strelou z 13 metrov tak šťastím zvýšil Na 3:2. V 77 minúte však strelou z Hranic
šesnástky vyrovnal Kučera. Ba 5 minút pred koncom strela Luba Klučka lízal šibenici. Napriek tomu
remíza 3:3 bola zaslúžená pre Fanclub veľmi cenná.

17.1.2010 Horná Breznica o hod 11oo
Lednica Dorast - Sk fan klub Púchov 3:5 (2:3)
zostava Fanclub: Kadlečík-Furik.Mi., moške, Kalus P., J. Klučka-Klučka M., Vongrej, Kresáň, Kadlec-Bodorík, Štefina

Fanclub nastúpil Na úvodných 5 minút len tak 7 hráči v poli, Čo ich super vsietil Na vedúci Gól po rohu. Po
skompletizácii mužstva, fanclub Lednice zatlačil, ALE jeho finálne prihrávky Boľího nepresné. Az v 20 minút po Centri Kadlec, vyrovnal strelou k tyči M. Klučka. V 25 minúte po chybe v rozohrávke Opat vyhrávala Lednica. V 30
minúte vyrovnal Kresáň z trestu ZA 2:2 ruku na. V závere polcas po rohu hlavou zvýšil Štefina Na 3:2.
V úvode druhého polcas po prihrávky J. Kluťku zvýšil Na 4:2. Druhy polčas Fanclub pokazil vela prihrávok
Tak Lednica získala územné prevahu, z ktorej však Nič nevyťažila. Naopak Opat po Centri J. Klučka zavŕšil
Hattrick Štefina. Domácim sa predsa len podarilo skorigovať, KED po potlačení rozhodcom V 11! Minútu
nadstaveného Casu upravili Na konečných 3:5.